Fundacja Filmowa Se-ma-for

Adres

ul. Targowa 1/3 bud.24(wejście od ul.Tuwima 54)
90-022 Łódź

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Fundacja Filmowa Se-ma-for została powołana w kwietniu 2008 przez studio Se-ma-for Produkcja Filmowa i do tej pory nasza działalność koncentruje się na realizacji głównego celu statutowego, jakim jest szeroko rozumiane propagowanie, wspieranie, promowanie działalności w zakresie kultury i sztuki filmowej, a w szczególności filmu animowanego i filmu dla dzieci. Prowadzimy niekomercyjne przedsięwzięcia związane z animacją, na co dzień współpracuje ze studiem Se-ma-for Produkcja Filmowa, specjalizującym się w klasycznej animacji lalkowej oraz prowadzi Muzeum Bajki.
Do priorytetów Fundacji należy także pomoc młodym twórcom filmowym w ich rozwoju artystycznym i zawodowym. Wspieramy debiuty filmowe, drugie filmy oraz wszelkie dzieła o wysokiej wartości, tak formalnej, jak i treściowej.
W 2009 roku Fundacja Filmowa Se-ma-for została wpisana na listę Organizacji Pożytku Publicznego. Od ubiegłego roku otrzymujemy darowizny - 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Kwoty uzyskane z tego tytułu chcemy przeznaczyć na dofinansowanie filmów dla dzieci, utrzymanie Muzeum Bajki, dofinansowanie realizacji filmów autorskich i dyplomowych.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.