Galeria Kredens

Adres

Piotrkowska 17 wejście D, IIp
Łódź, 90-406

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Kredens to galeria, którą w wynajętym w doskonałej lokalizacji miejscu Łodzi uruchomił Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki. Galeria mieści się w zadbanej bramie przy ul. Piotrkowskiej 17 Lokalizacja jest ciekawa o tyle, że z bramy, przechodząc obok Kredensu dalej, można wyjść na dużą przestrzeń, w której niedługo będzie można oglądać artefakty Kredensowych gości.

W lutym 2010 roku galeria Kredens została otwarta dla artystów i odwiedzających. To miejsce dla każdego miłośnika sztuki i rzemiosła artystycznego. Tu każdy, kto tworzy, ma szansę pokazania swego dorobku. Chcemy w Kredensie ustawiać rzeczy znanych i nieznanych autorów. Przedmioty piękne i ciekawe, które można kupić, sprzedać, zamienić. Miejsce otwarte i przyjazne wszystkim, dla których sztuka jest ważna.

Niemniej Kredens jest miejscem rozmaitości, różnorodności, otwartym na ciekawostki. Ma być też miejscem styku sztuki głuchych i słyszących, ma zintegrować te dwie aktywności i znieść różnice w ich postrzeganiu.

<a href="www.kredens.pzg..lodz.pl" target="_blank" rel="nofollow">http://www.kredens.pzg..lodz.pl" target="_blank" rel="nofollow">www.kredens.pzg..lodz.pl</a>
@: <a href="mailto:kredens@pzg.lodz.pl">kredens@pzg.lodz.pl</a>

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.