ATROPOS wydawnictwo / galeria

Adres

ul. Zabłocie 23 (teren dawnej fabryki Miraculum) bub. 11
Kraków 30-960

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Wydawnictwo ATROPOS specjalizuje się w edycji komiksów i ekskluzywnych, bogato ilustrowanych albumów o charakterze kolekcjonerskim. Limitowany do kilkuset egzemplarzy, numerowany nakład, oraz odręczne sygnatury autorów umieszczone w każdym egzemplarzu decydują o unikalności naszych publikacji.

W każdej książce staramy się stosować inne, zaskakujące rozwiązania introligatorskie i zdobnicze. Jednocześnie dobór współczesnych pisarzy, takich jak - Neil Gaiman i Andrzej Sapkowski, oraz ilustratorów i designerów, takich jak - Dagmara Matuszak, Mateusz Kołek i Simeon Genew gwarantuje najwyższy poziom artystyczny naszych publikacji.

ATROPOS realizuje również zlecenia z zakresu projektowania, składu publikacji oraz druku i oprawy na rzecz innych wydawnictw, agencji reklamowych, biznesu i osób prywatnych. Posiadamy własny park maszynowy, gdzie przy udziale wykwalifikowanych pracowników drukujemy zamówione u nas książki i komiksy.

W ciągu ostatnich pięciu lat wyprodukowaliśmy dla wydawców w kraju i za granicą ponad sto albumów komiksowych autorstwa znanych twórców, takich jak: Tadeusz Baranowski, Szarlota Pawel, Bohdan Butenko, Frederick Peeters, Joann Sfar, Lewis Trondheim, Guy Delisle, Gipi, Max Andersson, Eduardo Risso, Nicolas Mahler, Martin Tom Dieck, Haimo Kinzler, Ralf König, Mawil, Ville Ranta, Jakub Rebelka, Randall C. i wielu innych.

Od maja 2010 r. ATROPOS to także galeria, zlokalizowana w Krakowie, przy ulicy Zabłocie 23, w poprzemysłowym budynku a terenie dawnej fabryki Miraculum (wcześniej Barrackenwerk). Działalność galerii skupia się na prezentowaniu wystaw o tematyce popkulturowej, ze szczególnym uwzględnieniem: komiksu, ilustracji, animacji i street artu.

strona www: www.facebook.com/#!/group.php?gid=96187112147&v=wall" target="_blank" rel="nofollow">http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=96187112147&v=wall

tel: 601-180-643

godziny otwarcia: pon-niedz 12:00-16:00

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, płatne i darmowe fsx dodatki.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.