Centrum Filmowe ATV Film

Adres

Piotrkowska 68 lok.32
90-105 Łódź

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Centrum Filmowe ATV Film? powstało w 2000 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą medialno-castingową, działającą na terenie całej Polski.

Łącząc pasję z doświadczeniem tworzymy największą w Polsce bazę wizerunków - Katalog Galeria Twarzy? oraz agencje aktorską BIG PRODUCTION?, branżowy katalog modelingu - Holly Model Look?. Dla nas każda osoba to potencjalna GWIAZDA!!! a nasze katalogi skutecznie ułatwiają promocję wybranych wizerunków w świecie mediów.

Galeria Twarzy? to zbiór osób o ciekawej i charakterystycznej prezencji, przedstawianych w sposób naturalny. Staramy się nie zmieniać i nie retuszować wizerunku Uczestników. Nasz katalog to wielotysięczna baza statystów, epizodystów aktorów i amatorów w każdym wieku, osób o interesującej urodzie i nieprzeciętnych predyspozycjach medialno-artystycznych. Udostępniamy go Firmom realizującym produkcje filmowe, reklamy i programy telewizyjne, imprezy artystyczno-medialne oraz pokazy mody i sesje fotograficzne.

Udział w Galerii Twarzy? proponujemy dzieciom, młodzieży, osobom w średnim i starszym wieku, osobom o nietypowej urodzie, aktorom, aktorkom i wszystkim innym o wyjątkowych predyspozycjach i umiejętnościach.
Centrum Filmowe ATV Film? prowadzi również ekskluzywny katalog Holly Model Look?, do którego zapraszamy modelki, fotomodelki, modeli oraz fotomodeli.
Zapraszamy na stronę www.hollymodellook.pl.

Pamiętaj!!! Jesteśmy twórcami naszej własnej rzeczywistości, a sławni są tylko Ci, którzy tego pragną, nad tym marzeniem pracują i dają sobie szansę. Pomożemy Tobie zapracować na Twój własny sukces.

Uwierz w siebie!
Daj sobie szansę!

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

 • 1. kate84 - 28.01.2016 21:23

  jak dla mnie Galeria Twarzy ATV jest najlepiej prosperująca agencja z jakąkolwiek miałam do czynienia, dla nich przede wszystkim liczy się człowiek. W dodatku jeżeli dłuższy czas nie chodziłam na castingi, zadzwonili do mnie z propozycją wzięcia udziału w reklamie. Rewelacja!!!

 • 2. halinka40 - 07.08.2015 22:45

  Jestem bardzo zadowolona z nagrań do filmu o Eugeniuszu Bodo jako statystka grałam kwiaciarkę. Z aktorami i reżyserami miałam bardzo pozytywny kontakt, w szczególności z panem Antonim Królikowskim. Pozdrawiam i polecam udział w statystowaniu.

 • 3. patrycjasus - 30.07.2015 13:45

  świetna sprawa :) mimo negatywnych komentarzy w necie zdecydowałam się zapisać do GT i chodzić na castingi. Dzięki temu wiem, że można, jeśli tylko trochę się chce. Wystąpiłam wraz z koleżankami w serialu o Eugeniuszu Bodo jako statystka. Super przygoda

 • 4. roma34 - 27.02.2015 12:37

  Moja córka jest zachwycona a ja szczęśliwa, że umożliwiłam jej udział w czymś tak fajnym!

 • 5. gargamel80 - 16.12.2014 09:12

  Na pewno warto śledzić ich stronę na facebooku w drodze do gwiazd bo tam pojawiają się informacje o nowych wydarzeniach. Ja sam czasami w wolnych chwilach chodzę na castingi do reklam i czekam na swój moment

 • 6. intensos - 24.10.2014 11:54

  Miasto 44 - byłam statystką z ATV, dzięki czemu mam świetną pamiątkę na całe życie :)

 • 7. kubam - 27.05.2014 21:15

  Uczestniczę w castingach, zagrałem już nawet w jednej reklamie - fajne uczucie oglądać siebie w telewizji no i pamiątka dla potomków :) Serdecznie polecam ATV

 • 8. hustawka - 30.04.2014 09:25

  Podzielam zdanie sangrii :) spróbowałem swoich sił na planie, próbuję dalej i mam nadzieję na więcej

 • 9. sangria - 28.04.2014 10:04

  Bardzo fajna firma, współpracuję z nią od dłuższego czasu i jestem zadowolona

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, moje ulubione samoloty do fsx.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.