Klub Muzyczny Stereo Krogs

Adres

ul. Zielona 8
90-414 Łódź
www.stereokrogs.com

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Działamy od listopada 2000 - dokładnie od 30 listopada, kiedy odbyło się huczne otwarcie klubu. Klub działał przez kilka lat w lokalu przy ulicy Wólczańskiej 44/50 gdzie zamknął swoje podowije w marcu 2007 roku i po półrocznej przewie wznowił działalność 30 listopada 2007 w pomieszczeniach zlokalizowanych na ulicy Zielonej 8. Przez wiele lat działania klubu odbyło się wiele koncertów - w początkowym okresie co tydzień minimum trzy tygodniowo. Klub Muzyczny Stereo Krogs stał się w krótkim czasie legendą wśród fanów żywej muzyki. W pierwszej fazie klub był nastawiony tylko na blues'a - aktualnie na naszej scenie występuje wiele zespołów prezentujących rożne gatunki muzyki - stylistycznie kierujemy się w stronę szeroko pojętej muzyki rockowej i alternatywnej. Od początku działalności stawialiśmy na młodych artystów i konsekwetnie robimy to nadal. 90% imprez odbywających się klubie jest za darmo - imprezy biletowane dotyczą koncertów gwiazd. Klub nie stroni także od innych form artystycznego wyrazu - współorganizjemy wernisaże, slamy poetyckie oraz projekcje filmowe.
Przez ostanie kilka lat Stereo Krogs zmieniało wystrój i powierzchnię by ostatecznie rozrosnąć się w nowych pomieszczeniach do aktualnych rozmiarów. Na klub składają się dużo małych i większych pomieszczeń, które w sumie posiadają około 130 miejsc siedzących, dwa bary, sala koncertowa.
Klub jest usytuowany w centrum Łodzi - na pobliskiej al. Kościuszki splata się mnóstwo linii komunikacyjnych, zarówno tramwajowych jak i autobusowych (w tym wszytkie linie nocne). Przed klubem, po drugiej stronie ulicy, znajduje się parking. Każdy kto chce zarezerwować miejsca, może to zrobić telefonicznie, więc... Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem - przyjdź do nas!

STEREO KROGS - NAJWIĘCEJ MUZYKI W MIEŚCIE!

www.stereokrogs.com

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

 • 1. Słomka - 27.01.2008 04:45

  oj tak;] ja również polecam ;]

 • 2. Dark84 - 29.12.2007 12:54

  Jest naprawde super polecam

 • 3. luka - 09.12.2007 04:30

  kanał lewy jest free, płatne koncerty są raczej tylko w czwartki. ale była biba dzisiaj :)

 • 4. Słomka - 07.12.2007 17:42

  czy jeśli w kanale prawym akurat odbywa się płatny koncert to osoby chcące bawic się w kanale lewym tez wnoszą opłatę?

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.