Karczma We młynie

Adres

Łódź, ul. Elsnera 23
tel.0-42 6711995

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Oryginalna karczma stylizowana na góralską i staropolską, składająca się z dwóch sal. Miejsce, które sprawia, że po wejściu jesteśmy zachwyceni wystrojem, wodnymi oczkami bądź samym młynem! Karczma ta została wzbogacona rzeźbami grupy artystycznej ze Zgierza, które znajdują się także w ogródku karczmy, w którym już wiosną mogą się bawić Państwa dzieci podczas waszego odpoczynku na dużym tarasie lokalu. Smakowite potrawy góralskie i jeszcze pyszniejsze desery podawane na kawałku drewnianego "talerza". Także samo menu składa się z drewnianych tabliczek. Każdy z gości może się wygodnie rozgościć na białym futerku i zatopić się w urokliwej muzyce. Natomiast w piwnicy znajdują się toalety, co także sprawia że warto schodzić tam parami aby w podziemiach tak wyjątkowego miejsca skraść ukochanej osobie całusa:) Dodatkowo bardzo miła obsługa góralskich dziewek:) Zapewniam, że każdy poczuje tu wyjątkowy klimat tego miejsca.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

  • 1. mirkam50 - 08.08.2008 12:20

    Gościłam z rodziną we Młynie na niedzielnym obiedzie,jestem zachwycona tym miejscem, bardzo dobrze kuchnia,wyjątkowa obsługa. Napewno jeszcze nie raz wybiore się tam,gdyż panuje tam niesamowita atmosfera.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Wirtualny pilot, latam w FSX na vatsim polska.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.