Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Adres

Wojska Polskiego 121, Łódź

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

ASP w Łodzi oferuje nieodpłatne studia stacjonarne oraz odpłatne niestacjonarne na czterech wydziałach: Wydziale Grafiki i Malarstwa, Wydziale Taniny i Ubioru, Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz, Wydziale Sztuk Wizualnych.

Akademia dysponuje również unikalną na skalę krajową ofertą studiów podyplomowych, wśród których są takie kierunki, jak: Moda, stylizacja, trendy; Projektowanie wzornicze produktu (Design rynkowy); Fotografia reklamowa we współczesnym wzornictwie; Projektowanie architektury wnętrz i wystawiennictwa; Stylizacja, aranżacja i dekoracja wnętrz; Projektowanie biżuterii; Komiks, ilustracja, projektowanie grafiki wydawniczej, i inne. <a href=\"www.podyplomowe.asp.lodz.pl" target="_blank" rel="nofollow">http://www.podyplomowe.asp.lodz.pl\" target=\"_blank\" rel=\"nofollow\">www.podyplomowe.asp.lodz.pl</a>

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi to uczelnia nowoczesna. Jej władze patrzą w przyszłość szukając innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, dzięki którym Akademia będzie mogła oferować coraz lepsze przygotowanie do dorosłego, profesjonalnego życia jej absolwentów.

Podejmowane przez ASP inwestycje zarówno w zasoby ludzkie, jak i infrastrukturalne sprzyjają dynamicznemu rozwojowi artystów i pedagogów pracujących w jej murach a tym samym przekłądają się na coraz wyższy poziom opuszczających Akademię absolwentów.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.