ANIMACJA CZASU WOLNEGO - Szkolenie/warsztaty

Adres

Gdynia ul. Morska

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

02-03 Lutego 2013r. w Gdyni odbędzie się szkolenie ANIMACJA CZASU WOLNEGO, pozyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim do wykonywania zawodu zarówno w Polsce jak i za granicą, otrzymasz książkę pełną wspaniałych zabaw, oraz możliwość uzyskania pracy.
Więcej: www.stageman.pl/szkolenie-animatorow,d97.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.stageman.pl/szkolenie-animatorow,d97.html

KONTAKT:
Marianna Popielska
Koordynator Szkoleń
Tel: 534559554
Mail: Marianna.popielska@stageman.pl

Czy Twoją pasją jest praca z ludźmi? Jesteś otwarty, spontaniczny, uwielbiasz podróżować, podejmować wciąż nowe wyzwania? Zostań Animatorem Czasu Wolnego!!!
Twoja pasja niech stanie się Twoim zawodem. Podejmij pracę, która może stać się Twoim życiem. Podróżuj, baw się, poznawaj ludzi, kultury, obyczaje i jednocześnie zarabiaj.

STAGEMAN POLSKA daje możliwość pozyskania pracy jako Animator Czasu wolnego. Organizujemy liczne eventy, animacje akcje i imprezy. Pracujemy na terenie całej Polski oraz za granicą. Wciąż poszukujemy chętnych do pracy, w ciągu roku proponujemy kilkaset ofert aktualnie mamy ich około 100.
Sezon w Polsce już niedługo za granicą trwa on cały rok na okrągło, nie zwlekaj daj ponieść się Swojej Pasji.

STAGEMAN POLSKA to nowoczesna Firma, która wyrosła na bazie międzynarodowego doświadczenia w zakresie animacji czasu wolnego, eventów, szkoleń i modelingu. Jej misją jest rozbudowa bazy towarzyszącej turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem animacji i eventów

Jesteś bezproblemowy, komunikatywny? Lubisz pracę z ludźmi? Potrafisz zaangażować się w to co robisz? Uwielbiasz nowe wyzwania? Skontaktuj się z nami, przygotujemy Cię do pracy w Animacji i pomożemy znaleźć pracę.

Kto może być Animatorem Zabawy?
Animator Zabawy i Czasu Wolnego to idealny zawód dla tych, którzy chcą łączyć pracę z przyjemnością. Wszystkich, którzy pragną pracować z pasją i łączyć zabawę z pracą zarobkową zapraszamy szkolenie ,,Animacja czasu wolnego”.
W Pracy Animatora Zabawy i Czasu Wolnego najważniejszym narzędziem pracy jest Osoba Samego Animatora - dlatego tak ogromne znaczenie w tym zawodzie stanowią Umiejętności Animacyjne Prowadzącego. Dlaczego Kurs Stageman Polska to najlepszy wybór? To najlepszy sposób na zdobycie i poszerzenie umiejętności Kontaktu z Grupą, Animacji, Zabawy i kontaktów międzyludzkich. To również świetna możliwość spotkania wielu ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach, zdobycia nowych kontaktów i propozycji zawodowych. Jakie są korzyści płynące z kursu? Szkolenie Animacji Czasu Wolnego skupia się na odpowiednim przygotowaniu merytorycznym oraz praktycznych umiejętnościach animacyjnych:
- poznasz prawa rządzące zajęciami animacyjnymi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi;
- poznasz i przetestujesz na własnej skórze różne scenariusze zabaw;;
- zobaczysz wiele przykładów gier i zabaw do zastosowania w animacji (weźmiesz w nich udział);
- zrozumiesz psychologiczne mechanizmy postępowania ludzi podczas gier i zabaw;
- poznasz nowe, kreatywne osoby;
- dowiesz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami;
- poznasz najważniejsze zasady konferansjerki;
- będziesz mieć szanse na podpisanie umowy z Firmami Animacyjnymi

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.