Reklama

Statystyki i target portalu

Portal DziejeSie.pl ruszył 24 listopada 2006 roku. Od tego czasu zarejestrowało się już ponad 3600 użytkowników. Dziennie notujemy około ~1500 unikalnych odwiedzin dziennie, oraz ~6000 wyświetleń. Głównym odbiorcą DziejeSie.pl są ludzie młodzi, najczęściej licealiści i studenci. Na stronach portalu szukają informacji o wydarzeniach w mieście oraz łódzkich klubach. Wiele wejść notujemy również z Google dzięki hasłom "mapa łodzi", "mapa łódź" które kierują na udostępnioną w portalu mapę miasta.

Swoją ofertę reklamową kierujemy głównie do łódzkich firm, organizatorów imprez oraz właścicieli klubów. Korzystamy z zaawansowanego systemu Openads, ktory pozwoli zaplanować Państwa kampanię reklamową oraz dostarczy wszelkich potrzebnych statystyk.

Sprawdź dostępne formy reklamy

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym portalu, prosimy o kontakt na adres reklama@dziejesie.pl oraz opisanie na jakim rodzaju reklamy Ci zależy. Tam też prosimy kierować wszelakie pytania, które na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.