Aktualności

DziejeSie.pl otrzymuje wyróżnienie od Rady Osiedla Akademickiego UŁ - 28.05.2008

wyróżnienie od Rady Osiedla Akademickiego UŁ Podczas uroczystej gali w klubie Balbina portal DziejeSie.pl otrzymał nagrodę w postaci statuetki będącą podziękowaniem za współpracę z Radą Osiedla Akademickiego Uniwersytetu Łódzkiego. Jest to pierwsza tak oficjalna nagroda dla naszego poratlu. Mamy nadzieję, że praca jaką wkładamy zostanie doceniona jeszcze nie raz.

Serdecznie dziękujemy.

O DziejeSie.pl na łamach WebInside.pl - 8.05.2007

WebInside.pl to jeden z najlepszych portali w polskim internecie informujący o nowościach w sieci. Ostatnio na jego łamach pojawił się news dotyczący naszego portalu. Oto link do informacji.

Internet Maker pisze o DziejeSie.pl - 12.04.2007

W najnowszym numerze Internet Maker ukazała się krótka notatka na temat naszego portalu. Bardzo cieszymy się z faktu, że DziejeSie.pl zostało tak pozytywni tam ocenione. Jednocześnie dziękujemy naszym użytkownikom oraz współpracownikom, gdyż bez nich ten sukces nie byłby możliwy. Zobaczcie co o nas napisano.

DziejeSie.pl zdobywa kolejną nagrodę - 2.03.2007

PC World Komputer - Witryna Dnia Zdobyliśmy kolejną nagrodę. Zostaliśmy odznaczeni przez stronę magazynu PC World Komputer tytułem "Witryny Dnia". Jest to bardzo prestiżowa nagroda w polskim internecie, tym bardziej nam miło. Dziękujemy redakcji pisma, oraz wszystkim Naszym użytkownikom.

DziejeSie.pl zyskuje uznanie - 14.01.2007

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITENasz portal uzyskał dwie nagrody w prestiżowych konkursach internetowych na najlepszą stronę www (danego miesiąca). Otrzymaliśmy tytuł Perły Internetu w konkursie organizowanym przez Katalog Ciekawych Stron oraz III miejsce w konkursie Cool Site. I miejsce w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info Cieszymy się, że nasza praca jest doceniana ale nie spoczywamy na laurach i dalej ciężko pracujemy, aby portal rósł w siłę.

Dodajemy nowe funkcje! - 3.12.2006

Portal doczekał się kolejnych użytecznych funkcjonalności. Od teraz każdy użytkownik może dodawać własne zdjecia do profilu jak i do miejsc i wydarzeń. Oprócz tego, otrzymaliście możliwość gromadzenia się w grupy tematyczne, które posiadają własne, prywatne fora dyskusyjne. Działa już repertuar kin, a także informowanie o przybyciu na dane wydarzenie/imprezę. Kolejne udoskonalenia już niedługo.

DziejeSie.pl otwarte, pierwsza impreza za nami - 25.11.2006

Z tego co widzieliśmy i słyszeliśmy bawiliście się bardzo dobrze. Na imprezę przybyło około 300 osób, bardzo Wam za to dziękujemy. Teraz chwila spokoju dla nas, ponieważ ostatni tydzień był naprawdę stresujący - organizacja tego typu imprez wcale nie jest prosta. Udało nam się rozdać też Wam kilka darmowych zaproszeń do gabinetu figur woskowych Hollyłódź, oraz na VI Festiwal modelarstwa. Resztę zaproszeń możecie wygrać w konkursach które już ogłosiliśmy na portalu. Liczymy, że razem z Wami osiągniemy sukces!

Otwarcie DziejeSie.pl - 24 listopada 2006

Dziś otworzyliśmy naszą stronę. Od teraz w jednym miejscu gromadzić będziemy informacje o jak największej ilości wydarzeń w Łodzi. Wraz z naszymi użytkownikami mamy nadzieję stworzyć społeczność dzięki której strona stanie się miejscem wymiany opini, komentarzy oraz źródłem informacji. Zapraszamy także dziś na imprezę w klubie She, zorganizowaną specjalnie na okazję rozpoczęcia naszej działalności w sieci.

Specjalne podziękowania dla:

  • Jackowi Jędrzejewskiemu ('eXtreme'), za przygotowanie grafiki dla strony
  • Bartoszowi Wakermanowi ('EL BARTo'), za logo, plakaty i inne graficzne prace
  • Pauliny Sobiepańskiej, za wykonanie naprawdę rzetelnych opisów niektórych z klubów i pubów.
  • Konrada Marszałka ('DJ Cyki'), za koszulki, pomoc w promocji i inne. Z Konradem nawiążemy dłuższą współpracę
  • Andrzejowi Stanowskiego, za dodanie do katalogu wielu wydarzeń na nadchodzący tydzień
  • Magdzie Klazińskiej, za korekte informacji o miejscach
  • Rodzinie, Asi Popińskiej i wielu innym, za podtrzymywanie na duchu i dawanie motywacji do pracy

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.