KLUB EGO

MnR

Emblemat

Post #1 - 21.09.2008 20:29

Czy ktoś może wie co to za miejsce? Ponoć koło Kontrastów , Heaven, Flow tak? Jaką muzykę tam grają i jaka jest strona tego klubu ???
Świat zwariował! :d i dobrze!

katednb

Emblemat

Post #2 - 21.09.2008 21:41

cos mieli otwierac kolo kontrastow ale nie mam pojecia jak to sie ma niby nazywac z tego co wiem to oni chca tam grac housy

Kamilka_

Emblemat

Post #3 - 23.09.2008 17:13

aisa71

Emblemat

Post #4 - 09.12.2008 16:07

Słyszałam dzisiaj reklamę w Esce, podobno otwarcie już w sobotę. Ciekawe jaki to klub...

shagreen

DziejeSie.pl

Emblemat

Post #5 - 10.12.2008 10:01

Informacje o klubie:
www.dziejesie.pl/places/place/413/ego" target="_blank" rel="nofollow">http://www.dziejesie.pl/places/place/413/ego

Informacjie o imprezie otwierającej:
www.dziejesie.pl/events/event/4250/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.dziejesie.pl/events/event/4250/

Ale każdy z was może zwiedzić klub już dzień wcześniej nie 13 a 12

mamy dla was darmowe zaproszenia na imprezę zamkniętą organizowaną 12.12 w klubie Ego. Każdy kto przyjdzie 12.12 do klubu i poda hasło: 'DziejeSie.pl' wejdzie do klubu na imprezę za FREE

Landryna

Emblemat

Post #6 - 10.12.2008 19:17

No wszystko oky, ale ta selekcja to od jakiego wieku jest?? :|
bo nie napisali czy od 18 albo 21..

__Agunia__

Emblemat

Post #7 - 11.12.2008 16:22

Każdy klient otrzyma darmowe opaskę na rękę w trzech różnych kolorach, które poinformują innych o planach i celu przybycia. Ich filmowe nazwy znacznie ułatwią zawieranie nowych znajomości w klubie i pozwolą uniknąć niezręcznych sytuacji.

Czerwone - "Gotowi na wszystko" są dla tych, którzy szukają w Ego nowych znajomości,

Złote - "Czasem słońce, czasem deszcz" , wezmą Ci niezdecydowani, którzy trochę się krępują ale do końca nie mówią nie.

Fioletowe - to "Nigdy w życiu" i jak sama nazwa wskazuje, nie szukają przygód i dobrze bawią się same.

Wybór należy do Ciebie.

rozwaliło mnie to <hahaha>

sara2

Emblemat

Post #8 - 11.12.2008 19:39

lipa z tymi opaskami nie podoba mi się to nie każdy ma chęć się ujawniać

kasia_ldz

Emblemat

Post #9 - 10.07.2009 14:20

no i jak wrażenia z klubu ?

Jak dla mnie pozytywnie

don_carlo

Emblemat

Post #10 - 21.10.2009 18:49

wrazenia sa bardzo przyjemne dobrze zorganizowane 18stki przy dobrze dopasowanych utworach bar pracuje szybko i tworzy naprawde fajne rzeczy ,sporo eventow z dobrymi gwiazdami kazdy znajdzie cos dla siebie w piatek imprezy przy czarnych rytmach muzycznych w sobote mozna zadowolic sie house music , dobra ubsluga , manager , selekcja ,ochronna, dobrze sie sprawuje polecam pozdrawiam!

AnnaLis

Emblemat

Post #11 - 18.01.2018 23:31

ej , ten klub jest super !!

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, płatne i darmowe fsx dodatki.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.