Kupowanie biletów przez Internet

Julka_XL

Emblemat

Post #1 - 12.06.2019 13:39

Hej
Zbliżają się wakacje, więc zaczynam na poważnie myśleć o jakichś wyjazdach. Kolega podsunął mi pomysł, żebyśmy zwiedzili Polskę jeżdżąc tylko i wyłącznie pociągami. Nie ukrywam, byłam sceptycznie nastawiona do jego propozycji, ale poczytałam trochę,obejrzałam vlogi z takich podróży i od razu zmieniłam zdanie. Chcemy mieć możliwość kupienia biletu w każdej chwili, bo nie mamy żadnego konkretnego planu, więc decydujemy się na kupowanie biletów przez neta. Strona to /kup.biletyregionalne.pl/," target="_blank" rel="nofollow">https/kup.biletyregionalne.pl/, wydaje mi się, że spełni nasze oczekiwania, bo ma wszystko co trzeba i będziemy mieli do niej cały czas dostęp. Sprzedają bilety POLREGIO, a właśnie z tym przewodnikiem chcemy jeździć. Wychodzi najkorzystniej cenowo i mają trasy rozciągające się po całej Polsce.
Kupowaliście już bilety przez Internet podczas takich tripów? Sprawdza się to czy wolicie jednak kupić je u Pani w kasie?

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

Wirtualny pilot, latam w FSX na vatsim polska.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.