zakupy w sklepie internetowym

miesarz

Emblemat

Post #1 - 07.04.2019 08:22

Zenon Marczuk
13 godz. ·
Wczoraj o 06:42 ·
Zenon Marczuk
22 godz. ·
Jak co dzień - fajnie ich \" reklamuję \'\'??? Zenon Marczuk – rewelacyjnie.
23 godz. ·
Zenon Marczuk
27 marca o 18:05
Zenon Marczuk
8 godz. ·
Zenon Marczuk
25 marca o 09:19 ·
zenon-marczuk 3 tyg. temu 0
****A co powiecie na takie listy ?****- co to jest ?. - Nękanie przez e- mnie ? - moja złośliwość -?- jestem nieuprzejmy .?- niedouczony -? - hamski - ? - burak - ? - . Nigdzie się nie chowam , jest moje imię i nazwisko , ksywka , adres , - Nie mieszkam w Polsce ale mam tam rodzinę . Tutaj takie cos jest niedopuszczalne , - tutaj klient jest traktowany poważnie a nie jak śmieć.Każdy otrzymuje pokaż całość

odpowiedz ulubiony usuń udostępnij ‹ embed ›

sublingual 3 tyg. temu 0
Komentarz usunięty przez autora

udostępnij

NieszablonowyLogin 3 tyg. temu 0
@zenon-marczuk: Powyższy tekst jest niezrozumiały. Opisz sprawę od początku, sformatuj lub dodaj zrzuty ekranu.

odpowiedz ulubiony zgłoś udostępnij

zenon-marczuk 5 dni temu 0
Witaj

odpowiedz ulubiony usuń udostępnij

Ten problem polega na tym ze zamowilem mala toaletke do sypialni dla mojej zony jako prezent na Boze Narodzenie - A to u gory to cala korespadencja z wlascicielami sklepłu panami Pustoski . Przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale mam dunska klawiatore i tu sa inne znaki .Nie mialem tagze wczesnij czasu aby yajyzc do p+c +ta

Pozdrawiam zenon marczuk

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika zenon-marczuk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'

Od: styl-meble

Do:
mnie miesarz@wp.pl
Temat: Re: Odp: Re: Sklep Styl-Meble24.pl - ID zamówienia: 2377
wez nie pisz do mnie gosciu . zostalo wyraznie powiedziane co masz zrobic ! towar oczekuje na odbiod u nas a koszty magazyniwania caly czas rosna !!!

Od: \"miesarz\" <miesarz@wp.pl>
Do: \"Michał Pustkowski\" <stylmeble@interia.eu>;
Wysłane: 6:46 Środa 2019-01-30

Witam
Jak tam z tym zamówieniem ? - miałeś mnie powiadomić co dalej z tym zrobisz.
miesarz

Dnia 24 stycznia 2019 08:12 miesarz <miesarz@wp.pl> napisał(a):

Witam
Może i samo -
Jeśli ci to przeszkadza to wyślij to do jakiegoś przytułku , pod podany adres , spal , albo zrób co chcesz.
Przedtem powiadom co chcesz zrobić !

Dnia 22 stycznia 2019 08:44 Michał Pustkowski <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

Nie ty , samo się kurwa kupiło i zaakceptowało

Wysłane z iPhone\'a

Dnia 22.01.2019 o godz. 06:55 miesarz <miesarz@wp.pl> napisał(a):
Witam
Powodzenia.
GPS. wskazuje nie tylko mnie ale i ciebie.
czy na pewno to ja zaakceptowałem ten twój regulamin ?
Wybieraj sam.

Dnia 21 stycznia 2019 22:03 Michał Pustkowski <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

Nie musisz podpisywać ! Wystarczy ze zaakceptowałes regulamin w dniu zakupu ! A twój podpis jest zbędny !

Wysłane z iPhone\'a

Dnia 21.01.2019 o godz. 21:15 miesarz <miesarz@wp.pl> napisał(a):
A ja ciebie znowu przywitam !

Kto powiedział że mam siedem dni na odebranie towaru ? - ty ? , twój regulamin ?
Kosztami magazynowania możesz obciążyć swoją firmę - po ile chcesz , po 50 zł. , po 100 zł.
Jakoś na tym twoim zdjęciu nie widzę ani siebie ani nikogo podobnego do mnie, nikogo nie widzę.! - nawet rejestracji samochodu , GPS - jaka dokładność ?. Bardzo mądry , może nie żałosny człowieku ? - nie wiem , czy jesteś człowiekiem ? Na razie nie wybieram się do Urzędu Skarbowego - nie będę się mścić ?. Może i nic nie mam na ciebie ? HA , HA , HA ... ? ! ! ! . Sami do ciebie przyjdą ! , jak przyjdzie czas ! - tego akurat możesz być pewny !!!
STOSUJĘ SIĘ DO WŁASNEGO REGULAMINU , A NIE TWOJEGO !
Coś ci podpisałem ? .
Włącz poprawianie ortografii , albo idź do szkoły mądry człowieku nie obsługiwać komputera , nie umiesz obs !!!

To by było na tyle.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 21 stycznia 2019 12:21 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

po 1 nie witam sie z takimi jak Ty

towaru nie chcesz odebrac 2 proby doreczenia ! towar jest do odbioru w naszej firmie ! masz 7 dni na odebranie towaru , jesli nie odbierzesz go w 7 dniach, beda naliczane koszty magazynowania towaru ktorymi zostaniesz obciazony 50zl za dzien.

w zalaczniku masz zdj swojego bloku na dowod tego ze kierowca byl na miejscu a ty sepcjalnie nie odebrales towaru oraz potwierdzenia z GPS.

o rachunki sie nie boj , zalosny jestes czlowieku mozesz juz dBardzo mzis isc do US ! tylko co ty na nas niby masz ?hehe idz idz

Do: \"Michał Pustkowski\" <stylmeble@interia.eu>;
Wysłane: 12:04 Poniedziałek 2019-01-21

Witam
Jak tam?
Kasa czy towarek?
A może nic?
Co wymyśliłeś?
Wszystko w porządku w rachunkach , Urząd skarbowy CZUWA!!! :-)
miesarz

Dnia 17 stycznia 2019 19:42 Michał Pustkowski <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

Wez nie pierdol głupot człowieku bo gubisz się już w tych swoich bredniach raz piszesz ze jesteś pod adresem i ma być dostawa a raz ze cię nie ma ! Pierdolenie farmazonów ! W takim układzie towar bedzie do odbioru w naszej firmie ! A koszty dostawy na pewno nie zostaną zwrócone !!! Bądź tego pewien ! jeśli jutro ponownie nie odbierzesz towaru . transport zostal opłacony przez nas i nie będę dokładał do interesu bo Wieki pan robi na złość i specjalnie nie odbiera towaru ! A napisac ze cię nie bedzie w jakimś okresie itp tez nie było !

Wysłane z iPhone\'a

Dnia 17.01.2019 o godz. 19:06 miesarz <miesarz@wp.pl> napisał(a):
Nie interesuje mnie czyj to jest kierowca-
Jutro ani w najbliższych dniach nie będzie mnie pod tym adresem-
Ten telefon działa wtedy gdy jestem pod adresem wymienionym w zamówieniu-
Jeśli nie chcesz to nie wysyłaj-
Nic nie zostanie potrącone-
Jak dla mnie to może przebyć nawet i 100 000km.-
Reszta jak poprzednio-
Koniec.

Dnia 17 stycznia 2019 13:39 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

sprawa 1 nie mój kierowca poniewaz towar dostarcza firma zewnetrza a nie nasza.

po 2 jutro bedzie ponowna próba dostawy w godzinach miedzy 20-21.30

podaje nr tel do kierowcy który jedzie z towarem 690 998 708, dzis cały dzien sie dobija do pana a nr tel jest wylaczony .

w przypadku nie odebrania towaru po raz drugi towar ponownie nie bedzie wysylany, a zwrot na konto owszem bedzie ale na pewno bez kosztów dostawy ktore to zostana potrącone poniewaz towar przebyl droge 630km w kazdna strone co łacznie daje 2520km

Kępno - Wohyń -630km w 1 stronę

Do: \"styl-meble\" <stylmeble@interia.eu>;
Wysłane: 8:43 Środa 2019-01-16
Temat: Odp: Re: Sklep Styl-Meble24.pl - ID zamówienia: 2377
Witam
ZNOWU PIEKLISZ SIĘ JAK BY BYŁO O CO.
WIESZ.- ? - NIC NIE WIESZ.
CZY TEN TWÓJ KIEROWCA ROZMAWIAŁ ZE MNĄ?
BYĆ MOŻE SAM ZE SOBĄ ALBO NIE CHCE MÓWIĆ Z KIM.
ZA TOWAR ZOSTAŁO ZAPŁACONE.
ADRES PODANY.
DOKŁADNY!
DOM NR. 1 MIESZKANIA 17
NIE CHCESZ DOSTARCZYĆ - TO NIE.
PROSZĘ O ZWROT PLN. NA KONTO Z KTÓREGO NASTĄPIŁ PRZELEW.
KRYTYKĘ ZOSTAWIAM SOBIE!
ZASADY PISOWNI W POLSKIM JĘZYKU OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKICH.
NIE CHCE MI SIĘ Z TOBĄ GADAĆ.
W OGÓLE MI NIE ZALEŻY NA TYM CO TAM SPRZEDAJESZ I NAZYWASZ TOWAREM.
KOŃCZĘ TĄ ROZMOWĘ.

Dnia 15 stycznia 2019 17:24 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

WIEM ZE POLSKI, KIEROWCA DO PANA DZWONIL ZE BEDZIE Z TOWAREM, I BYL UMOWIONY ODBIOR Z PANEM , A KTOS NIE WIEM KTO WYSZEDL I POWIEDZIAL ZE MA WNIESC MEBLE A JAK NIE TO MA WYPIERDALAC.

PAN NIC O TYM NIE WIE TAK ??? KOTS MUSIAL POTWIERDZIC ODBIOR MEBLI WIEC PAN MUSI COS WIEDZIEC GDYBY NIKT NIE POTWIERDZIL ODBIORU TO KIEROWCA BY SIE NIE ZJAWIL.

WIEC ALBO TO BYL PAN ALBO KOGOS PAN ZALATWIAL DO WNOSZENIA I TA OSOBA ZACHOWALA SIE PONIZEJ KRYTYKI.

Wysłane: 17:20 Wtorek 2019-01-15
To jest mój polski nr. telefonu
Zenek

Dnia 15 stycznia 2019 17:17 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

czy nr tel ktory pan podal w zam. jest panski ?

607310964

zostanie podjeta jeszcze 1 proba doreczenia w cenie.

jesli nie zostanie ponownie odebrany towar to bedzie pan placil za kazda kolejna dostawe.

i wnoszenie we wlasnym zakresie przypomniam.

Wysłane: 17:02 Wtorek 2019-01-15
Witam
Ustawa o chronie danych osobowych widocznie nie działa

Dnia 15 stycznia 2019 12:47 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

kierowca umawial sie telefonicznie , wiec jesli nie byl to pan to z kim sie kontatkowal kierowca pod podnaym nr tel 607310964 ???

jesli nie pan to kogos pan wyslal po odbior i ten ktos zachowal sie jak burak.

Wysłane: 9:44 Sobota 2019-01-12
Witam
Spokojnie gościu nikt nikomu Łaskiaski nie robi nie sraj ogniem.
Wczoraj podobno był u mnie w domu jakiś kurier z przesyłką .
Czy rozmawial że mną?

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link
<=?utf-8?b??=>

--nie przypominam sobie!
Od jakiegoś czasu nie ma mnie .
Może to był sąsiad ?-
Ja nie wiem .

Dnia 11 stycznia 2019 15:33 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

nie odebral pan towaru, bardzo pieknie widac jak bardzo panu zalezy ale do ponaglania to pierwszy !

kupil pan towar i zaakceptowal regulamin w ktorym zapisano wyraznie ze kierowcy nie wnosza mebli. wnoszenie jest we wlasnym zakresie.

ponadto zachowal sie pan jak ... mowiac kierowcy ze ma \"wypierdalac\" i ze nastepny kierowca przyjedzie i to wniesie !

otoz nie nikt panu tego nie wniesie !!! jedynie za oplata moze pan sie dogadac z kierowca taka opcje zaoferowal kierowca a pan z ryjem ze ma wypierdalac do niego !śmiech na sali !

ponadto nie przyjal pan towaru wiec nie bedziemy go ponownie wysylac chyba ze zaplaci pan ponownie za dostawe 150zl.

bo nikt nie bedzie 10x jezdzil z towarem.

dziekuje za uwage i zegam

Wysłane: 9:15 Niedziela 2019-01-06
ZA to przeprosić nie : ((

Dnia 31 grudnia 2018 11:39 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

czy umie pani liczyc ? 31 dni robocze mijaja 15stycznia!

Wysłane: 11:23 Poniedziałek 2018-12-31
Witam
Kiedy wreszcie zostanie zrealizowane moje zamówienie??!

miesarz@wp.pl

Dnia 30 listopada 2018 12:08 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

koszty dostawy ustala wlasciciel skelpu i kupujac towar akceptuje pan nasze warunki oraz koszty dostawy czy termin realiazacji.

zaakceptowal pan regulamin w tym koszty ktore sa podane przy wypelnianiu zamowienia

oraz:

/www.styl-meble24.pl/koszty-dostawy.html" target="_blank" rel="nofollow">https/www.styl-meble24.pl/koszty-dostawy.html

Wohyn jak mi wiadomo nie lezy do 100km od naszej firmy wiec cena 50zl nie dotyczy ,

jesli ma byc realizowane zamowienie prosze doplacic 100zl na konto, bo dostawa wynosi 120zl na lubelskie.

nie interesuja nas inne sklepy czy sa tansze czy nie oraz czy oferuja montaz itp . kupil pan towar u nas a nie gdzie indziej wiec albo pan dostosowuje sie do terminu dostawy albo nie .

oczekuje doplaty 100zl do 2 dni, w przypadku braku doplaty za koszt dostawy zamowienie nie bedzie realizowane.

Od: \"miesarz@wp.pl\" <miesarz@wp.pl>
Wysłane: 10:30 Czwartek 2018-11-29
Witam

odpowiadam w podobnym stylu :

Sprawa - 1 - kto wyliczył koszty dostawy i ustalił strefy - sklep ? , dostawca? - na jakiej podstawie ?
może jest taniej w innych sklepach internetowych i nie ma żadnych stref ?

Sprawa - 2 - dlaczego do 31 dni ?
może są szybsze dostawy w innych sklepach?

Sprawa - 3 - No właśnie -
może w innych sklepach sklepach są krótsze terminy ?
może mają większe magazyny ?
może bezpośrednio od producenta ?

Sprawa - 4 - Mogę oczywiście czytać dokładniej .
jako klient mam prawo zadawać pytania czy o coś poprosić np. termin dostawy.

Sprawa - 5 - są inne sklepy internetowe
są różne ceny mniejsze i większe od przedstawione przez wasz sklep
są sklepy stacjonarne w których cena mebli jest wliczona w cenę dostawy co więcej meble są już złożone a następnie wniesione do mieszkania oraz zabierane są stare meble .

Sprawa - 6 - Strona internetowa waszego sklepu zainteresowała mnie jest dosyć atrakcyjna
przejrzysta funkcjonalna ciekawe zdjęcia sporo różnych mebli dobrze pogrupowanych , ceny i formy płatności dosyć przystępne , ogólnie jest w porządku . Złożyłem zamówienie i zapłaciłem .

Sprawa - 7 - Proszę nie krzyczeć pisząc do mnie , stawiać warunków , traktować mnie jak jakiegoś lumpa czy pijaka z pod sklepu z piwem piwem , chować się za monitorem i być bez osobowym
proszę o przekazanie mojej odpowiedzi swojemu przełożonemu lub szefowi i kontakt mejlowy lub telefoniczny .

Sprawa - 8 - są osoby czy też przedstawiciele różnych portali internetowych lub programów Tv. gazet zainteresowane podobnymi sprawami .

Sprawa - 9 - Nikomu nie stawiam warunków i nie grożę . Proszę tyko traktować mnie jak normanego czy przeciętnego klienta .

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Z Poważaniem

Zenon Marczu

Dnia 27 listopada 2018 12:08 styl-meble <stylmeble@interia.eu> napisał(a):

SPRAWA 1 KOSZT DOSTAWY WYNOSI 120ZL A NIE 50 ZL ( MIESZKA PAN W STREFA 4) A NIE 1

SPRAWA 2 TERMINN REALIZACJI DO 31 DNI ROBOCZYCH

SPRAWA 3 DOSTAWA STYCZEN 2019 NIE WCZESNIEJ.

SPRAWA 4 PROSZE CZYTAC UWAZNIE TRESCI OFERT A NIE STWARZAC SWOJEGO REGULAMINU I NARZUCAC SWOICH TERMINOW NA DOSTAWE.

Od: stylmeble@interia.eu
Do: stylmeble@interia.eu;
Wysłane: 11:32 Wtorek 2018-11-27
Temat: Sklep Styl-Meble24.pl - ID zamówienia: 2377
Dziękujemy za zakupy na styl-meble24.pl - internetowym sklepie meblowym. Twoje zamówienie zostało złożone. Potwierdzamy jego otrzymanie i przyjęcie do realizacji.
Oto podsumowanie Twojego zamówienia:

Twoje dane osobowe
------------------------------------------------
Zenon Marczuk
dom
Radzynska1/17
21-310 Wohyń
607310964
miesarz@wp.pl

Adres dostawy:

Komentarz: dostawa miedzy10 grudzien a 15 grudzien dzekuje

Zamowione produkty
- Toaletka T2 AD - szary - Cena: 430.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 430.00 zł
- Krzesło B-XIV - biały, tkanina, 20 - Cena: 135.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 135.00 zł

Sposob dostawy i platnosc
Strefa 1 (PayU) = 50.00 zł

Kwota do zapłaty: 615.00 zł

Wybrałeś płatność przelewem? To jest nasz numer konta:
19 1090 1144 0000 0001 2029 2289 (BZ WBK S.A.)

W tytule wpisz ID zamówienia + imię i nazwisko.

Sprawdź status zamówienia pod adresem:
/www.styl-meble24.pl/zamowienie.html" target="_blank" rel="nofollow">https/www.styl-meble24.pl/zamowienie.html

SPRZEDAWCA: M&M Pustkowscy s.c.
Mikorzyn 130, 63-600 Kępno
infolinia: 886 860 866 (opłata jak za połączenie standardowe - według cennika właściwego operatora)
e-mail: biuro@styl-meble24.pl
Wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki
NIP: 619 202 02 94 REGON: 302 296 432
REGULAMIN: /www.styl-meble24.pl/regulamin.html" target="_blank" rel="nofollow">https/www.styl-meble24.pl/regulamin.html
ODSTĄPIENIE OD UMOWY: /www.styl-meble24.pl/odstapienie-od-umowy.html" target="_blank" rel="nofollow">https/www.styl-meble24.pl/odstapienie-od-umowy.html

Zapraszamy ponownie!
www.styl-meble24.pl

miesarz

Pozdrawiam

Zenon Marczuk

miesarz@wp.eu

Pozdrawiam

Zenon Marczuk
miesarz

Ulcia88

Emblemat

Post #2 - 13.04.2019 13:43

Dzięki, za info. Info ja lubię robić zakupy w sieci. A wy? Teraz nawet znalazłam fajne zaproszonka na stronie http://farrowdesign.pl . A, że zbliżają się chrzciny mojego synka to świetnie się składa. Bo już wiem gdzie zamówię .

wersn

Emblemat

Post #3 - 15.04.2019 10:22

Również bardzo dużo rzeczy zamawiam przez internet.

wisniewska_lila

Emblemat

Post #4 - 14.05.2019 13:06

Zdecydowanie często. Z tym, że ja głownie zaglądam na /ptakmoda.com/" target="_blank" rel="nofollow">https/ptakmoda.com/ ewentualnie zamawiam jeszcze diety w pudełku (co prawda od czasu do czasu) na /suvibox.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/suvibox.pl/

Kazikdobry

Emblemat

Post #5 - 14.05.2019 14:22

Polecam sprawdzić sklep z fajnymi akcesoriami do telefonu /pskomsklep.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/pskomsklep.pl/ napewno znajdziecie coś dla siebie.

bransoletkis

Emblemat

Post #6 - 17.05.2019 13:59

Polecam świetny sklep internetowy z biżuterią /www.bizuteriapiotrowski.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.bizuteriapiotrowski.pl/
[url=&lt;a href=\&quot;https://&lt;a href=\&quot;www.bizuteriapiotrowski.pl/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.bizuteriapiotrowski.pl/\&quot; target=\&quot;_blank\&quot; rel=\&quot;nofollow\&quot;&gt;www.bizuteriapiotrowski.pl/&lt;/a&gt;\&quot; target=\&quot;_blank\&quot; rel=\&quot;nofollow\&quot;&gt;https://&lt;a href=\&quot;www.bizuteriapiotrowski.pl/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.bizuteriapiotrowski.pl/\&quot; target=\&quot;_blank\&quot; rel=\&quot;nofollow\&quot;&gt;www.bizuteriapiotrowski.pl/&lt;/a&gt;&lt;/a&gt;][/url]

dominika123

Emblemat

Post #7 - 24.05.2019 10:59

Polecam sklep internetowy dla fanów jeździectwa , znajdziecie tam duży wybór odzieży i akcesoriów do jazdy konnej /www.truerider.eu/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.truerider.eu/

pieknyolek

Emblemat

Post #8 - 24.05.2019 13:48

marysia_wolska

Emblemat

Post #9 - 04.06.2019 15:41

Polecam ptakmoda.com/26-sukienki

marysia_wolska

Emblemat

Post #10 - 04.06.2019 15:41

Polecam [link]Polecam ptakmoda.com/26-sukienki[/link]

pieknyolek

Emblemat

Post #11 - 08.08.2019 12:42

Serdecznie zapraszam na stronę http://inhouse.szczecin.pl/domy/sprzedaz

dominika123

Emblemat

Post #12 - 21.08.2019 14:12

Polecam kupować akcesoria do telefonów na stronie [URL=/www.pskomsklep.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.pskomsklep.pl/]/www.pskomsklep.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.pskomsklep.pl/[/URL]

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.