mecz Polska - Belgia

memu

Emblemat

Post #1 - 17.11.2007 23:14

Czy ma ktoś chęć uzewnętrznić swoje opinie na temat tego spotkania ;>

Ewelina

Emblemat

Post #2 - 17.11.2007 23:20

a co tu duzo mowic? Postarali sie... wkoncu ^^ good ;d
Jeśli zapomnisz, że istnieje, pamiętaj, że kiedyś byłam... ;*

Cyki

DziejeSie.pl

Emblemat

Post #3 - 18.11.2007 00:32

A ja się chętnie uzewnętrznie...

Pierwsza połowa nie najlepsza, szczęśliwie zdobyta bramka po tak naprawdę bezsensownym i nie wymuszonym błędzie obrońcy rywala (najgorszego zawodnika spotkania) wykorzystany (równie szczęśliwie - bramkarz miał pecha i trafił w Smolarka) i zdobyty gol na 1:0. Ogół jesli chodzi o pierwszą część...co najwyżej słabo. Brak szybkiej gry, nie potrzebne przetrzymywanie piłki, sporo strat przy próbie konstruowania ataku. Dobrze prezentowała się obrona, która bodajże tylko dwa razy popełniła błąd. Warto też podkreślić strzał po rzucie wolnym Belgó, ale na szczęście obroniony przez Boruca. Najsłabiej w naszej drużynie prezentował się moim zdaniem Łobodziński (chyba stremowany) i Żurawski (ale zwolennikiem jego umiejętności szczególnie w reprezentacji nigdy nie byłem)

Druga część znacznie lepsza...ewidentnie lepsza gra, spokojniejsza (widać było rady trenera z szatni), trzymana piłka, ale z sensem i znacznie szybsza gra...w obronie spokojnie, a przy próbie ataku zdecydowane przyspieszenie. Świtne wejście w mecz Błaszczykowskiego dzięki którem w dużej mierze padła druga bramka...piękny przerzut do Smolarka i mimo interwencji jeśli dobrze pamiętam Kompanyego do strzału doszedł Krzynówek błąd popełnił bramkarz Belgów, a spokojem i opanowaniem wykazał się Smolarek zdobywając drugą bramkę dla siebie i Polski w tym meczu. To zdecydowanie ustawiło spotkkanie. Polacy prowadzili 2:0 i kontrolowali grę...sporadycznie oddawali inicjatywe Belgom, aby zaraz przejmować piłkę i ruszać do kontrataków. Dwa szczególnie groźne, ale przy pierwszym zabrakło zrozumienia międyz Błaszczykowskim, a Smolarkiem, natomiast przy drugim zabrakło szybkości Kosowskiemu, który zmienił strzelca obu bramek na bodajże kwadrans przed końcem spotkania.

Podsumowując spotkanie. Najsolidniejszy punkt to obrona, pewna skuteczna i zdecydowana...najlepszy Michał Żewłakow, a najsłabiej w mojej opinii Wasilewski. Pomoc...przeciętnie. Nie zawiódł Krzynówek, aczkolwiek nie błyszczał niczym szczególnym, na sczzęście po wejściu Błaszczykowskiego formacja pracowała znacznie lepiej. Co do ataku...o Żurawskim już wspominałem, a cieszyć się należy ze skuteczności i umiejętności Ebiego Smolarka...

A TERAZ NA EURO 2008

P.S. Sorki jesli przynudziłem, ale lunbię to

Malinka

Emblemat

Post #4 - 18.11.2007 00:56

Ktos tu jest fanatykiem
Uwielbiam żyć kolorowo:) Mam swoje kolorowe kredki i swój świat:)

__Agunia__

Emblemat

Post #5 - 18.11.2007 04:42

Chciałam Cyki zadzwonić wąłsnie aby o meczu pogadać, ale spoko nadrobiłeś na portalu.

Ja jestem hapy ze daliśmy rade obstawiałam 2:1 dla nas a tu niespodzianka.

Cyki

DziejeSie.pl

Emblemat

Post #6 - 18.11.2007 10:45

Fanatyk to za duże słowo...zawsze się chciało komentować mecze i siedząc przed TV ciężko powstrzymać się od analizowania

Malinka

Emblemat

Post #7 - 18.11.2007 16:22

Rozumiem, rozumiem To typowe u facetow
Uwielbiam żyć kolorowo:) Mam swoje kolorowe kredki i swój świat:)

agata17

Emblemat

Post #8 - 18.11.2007 19:34

obstawiałam 2;1 dla Polaków...prawie sie udało

__Agunia__

Emblemat

Post #9 - 18.11.2007 23:52

Agatko ale to nie powody do smutków że źle obstawiłaś (bo tak krzywa buzke zrobilaś) chyba ze cale kieszonkowe zostawiłaś w profku ( zakłady bukmaherskie )

Wikary

Emblemat

Post #10 - 05.04.2016 19:48

Jeżleli chcielibyście sobie jakiś meczyk przypomnieć lub go nie widzieliście to tutaj robią fajne skróty z meczów http://skrotymeczow.pl/

Profesorro

Emblemat

Post #11 - 07.04.2016 19:55

Ja tam wole sledzic wyniki na zywo np na http://betonline.net.pl/blog a poza tym mozna jeszcze tam typowac

Samsung

Emblemat

Post #12 - 11.05.2016 21:08

Samsung

Emblemat

Post #13 - 11.05.2016 21:09

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.