Jak sprawdzić dewelopera?

Asia25

Emblemat

Post #1 - 25.03.2019 20:15

Przyjaciele poprosili mnie, abym pomogła dopełnić formalności związane z zakupem mieszkania w Warszawie. Oni sami mają ograniczone możliwości, w tej chwili mieszkają w UK (wracają do kraju na stałe w połowie maja).
Upatrzyli mieszkanie od dewelopera - www.vantage-sa.pl
Moim zadaniem jest zweryfikowanie oferty. Ja też nie mieszkam w stolicy, ale mam tam bliżej niż oni - to fakt. Byłam raz, spotkałam z przedstawicielem firmy, moim zdaniem zakup mieszkania od tego dewelopera to dobry pomysł, mieszkanie nowoczesne, wygodne i funkcjonalne, dobrze zaprojektowane i urządzone tereny wokół budynku, blisko tereny rekreacyjne.
Czy istnieją jeszcze jakieś inne sposoby, by zweryfikować dewelopera? Będę wdzięczna za pomoc.

gg83

Emblemat

Post #2 - 22.04.2019 20:18

Trzeba sprawdzić poprzednie inwestycje. To jest podstawa. Obecnie ciekawe mieszkania budują się na osiedlu Przędzalniana 64 . Generalnym wykonawcom będzie firmy ARTOM Budownictwo Spółka z o.o. . Nie wiem czy kojarzysz, ale budowali oni osiedle Botanicum i inne więc mają doświadczenie. Byli wielokrotnie nagradzani. Tutaj www.przedzalniana64.pl jest strona tej inwestycji.

Bina89

Emblemat

Post #3 - 23.04.2019 18:13

Moi drodzy, czy przewinął wam się kiedyś przez uszy temat systemów condo www.inwestujwnieruchomosci.pl/system-condo-co-to-jest-i-na-czym-polega/ ? Przyznam, że nie miałam pojęcia o ich istnieniu. Przymierzam się do zakupu nieruchomości i przyznam, że czytanie takich ciekawych artykułów poszerza mi horyzonty

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.