Własny biznes

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

mamakaroliny

Emblemat

Offline Offline

Posty: 16

Post #1 - 14.11.2018 20:46

Założenie własnej firmy to była najelpsza decyzja w moim życiu. Od kilku lat prowadzę firmę spedycyjną i całkiem dobrze sobie radzę. Jestem bardzo nowoczesna i korzystam z wielu udogodnień jakie oferuje dzisiejsza technika. Program SPEDTRANS 8 http://listprzewozowy.com.pl/pl to zintegrowany system wspomagający zarządzanie spedycją i transportem. Jest znakomitym narzędziem również dla firm produkcyjnych i handlowych, które chcą zautomatyzować procesy logistyczne swojej firmy. Program świetnie się sprawdza i jestem bardzo zadowolona.

tlena

Emblemat

Offline Offline

Posty: 13

Post #2 - 14.12.2018 18:30

Prowadząc własną firmę trzeba pamieć o wielu aspektach dzięki którym firma się rozwija pod każdym względem. Moim zdaniem dobrym pomysłem jest [url=/swift.pl/pl/o-firmie" target="_blank" rel="nofollow">https/swift.pl/pl/o-firmie]doradztwo informatyczne swift[/url] , zwłaszcza, jeśli nie mamy o tym pojęcia. Fachowcy w tej branży dobiorą optymalne rozwiązania do potrzeb branży oraz naszych własnych.

monikabert90

Emblemat

Offline Offline

Posty: 22

Post #3 - 19.12.2018 11:53

Myślę, że prowadząc własny biznes warto też zadbać o porządek w dokumentach. Oferowany przez firmę Primesoft system DMS, o którym mowa na stronie www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS" target="_blank" rel="nofollow">http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS pozwoli Wam zarządzać dokumentami w sprawny sposób, tak, że bałagan na pewno się w nich nie zrobi My z takiego systemu korzystamy już dłuższy czas i bardzo sobie chwalimy

1

Odpowiedź

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.