celofan do koszy podarunkowych w Łodzi

Wika78

Emblemat

Post #1 - 10.10.2018 20:01

W marketach jest coraz większa oferta koszy upominkowych. To chyba lepsze rozwiązanie niż kupowanie kwiatów które mają wartość jedynie przed wręczeniem. Nie żebym nie lubiła kwiatów. Po prostu im jestem starsza tym bardziej staję się pragmatyczna. Do podobnych wniosków doszedł w mojej firmie szef. Coraz częściej zamiast kupować kwiaty dla pracowników, czy kontrahentów zamawia kosze upominkowe. Z okazji dnia kobiet nawet sam postanowił zrobić sposobem gospodarczym własne kosze. Ile się wówczas naszukałam by znaleźć dostawcę celofanu do pakowania koszy podarunkowych w Łodzi. Na szczęście znalazłam producenta opakowań do kwiatów i torebek z folii wysoko przezroczystej. Taką folią kwiatową zajmuje się Artemix z Łodzi - artemix.biz . W końcu zbliżają się święta więc może komuś się przyda ten namiar.

tlena

Emblemat

Post #2 - 13.10.2018 13:47

A dla mnie taki prezent jest średnim rozwiązaniem. To chyba taka ostatania opcja jak już nie masz co kupić

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« grudzień 2018 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.