fit out biura

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

elka0

Emblemat

Offline Offline

Posty: 5

Post #1 - 24.09.2018 10:13

Szukam firmy, która podejmie się remontu w moim biurze. Niestety z moich znajomych nikt nie polecił mi żadnej ekipy remontowej, więc mam nadzieję, znajdę pomoc w internecie. Zależy mi na całościowym fit out biura. Chcę zmienić aranżacje pomieszczenia, rozmieszczenie biurek oraz zmianę podłóg i pomalowanie ścian. Znalazłam dobre opinie o tej firmie: www.pwmig.com/oferta/fit-out-biur.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.pwmig.com/oferta/fit-out-biur.html" target="_blank" rel="nofollow">www.pwmig.com/oferta/fit-out-biur.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.pwmig.com/oferta/fit-out-biur.html. Czy ktoś korzystał z ich usług? Z góry dziękuję.

gg83

Emblemat

Offline Offline

Posty: 84

Post #2 - 10.01.2019 22:13

Możesz sprawdzić sobie tę firmę http://totalsec.pl . Oni zajmują się realizacją fit out. Przyznam szczerze, że to fajne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Jedna firma zajmuje się remontem od początku do końca i nie trzeba się o nic martwić.

1

Odpowiedź

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Wirtualny pilot, latam w FSX na vatsim polska.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.