Pozyczka

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Karusia4

Emblemat

Offline Offline

Posty: 79

Post #1 - 22.09.2018 00:05

Zdarzylo Wam sie pozyczac pieniądze, a jak tak to od kogo? Ja brałam od kilku instytucji finansowych ale dopiero w lendon znalazłam dobre warunki spłaty. Można pożyczyć od nich dużo, a spłacać w długim terminie.Ogólnie to pierwsza pożyczka do 3000zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka /www.lendon.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.lendon.pl/

ramka

Emblemat

Offline Offline

Posty: 58

Post #2 - 29.09.2018 10:22

Zanim w ogóle zdecydujecie się na pożyczkę, zajrzyjcie na różne strony i poczytajcie na ten temat. Pamiętajcie też o tym, że taką pożyczkę trzeba zwrócić, i to w terminie. Na stronie /superfinansowy.pl/kredyty/darmowe-chwilowki-przez-internet-dla-kogo" target="_blank" rel="nofollow">https/superfinansowy.pl/kredyty/darmowe-chwilowki-przez-internet-dla-kogo znajdziecie ciekawe informacje na ten temat. Warto się z nimi zapoznać.

konkor

Emblemat

Offline Offline

Posty: 7

Post #3 - 04.11.2018 16:34

Nie zdarzyło mi się brać chwilówek co nie znaczy że jetem przeciwnikiem pożyczania, ale uważam że od tego są banki. W Raiffeisen Polbank jest nawet pożyczka na 0 procent rozłożona na 24 raty. Koszt to prowizja dla banku która wynosi 2,99% od wysokości pożyczki.

1

Odpowiedź

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.