co jest dla was najwazniejsze?

sunice

Emblemat

Post #1 - 23.05.2007 00:24

napiszcie co jest dla was najwazniejsze w zyciu.

__Agunia__

Emblemat

Post #2 - 23.05.2007 01:00

Dla mnie są najważniejsi ludzie, którzy mnie otaczają Rodzina i znajomi... oraz ich zdrówko i szczęście. A tak szczegółowiej to w życiu szanuje ludzi z honorem, którzy są szczerzy. Trzeba żyć chwilą i myśleć pozytywnie, nie łamać się gdy jakieś kłopoty bo napewno jest ktoś kto nam pomoże, na kogo można liczyć. Ktoś kiedyś powiedział, że lepszy jeden przyjaciel niż gromadka znajomych, ja chyba uważam inaczej, owszem przyjaźń ważna jest, ale nie można się odcinać i móc pogadać tylko z jednym jedynym na smierć i zycie przyjacielem.

__MartynkA__

Emblemat

Post #3 - 23.05.2007 12:05

dla mnie tyz sa najwazniejsci znajomi....jednak trzeba sobie zadac pytanie jakich znajomych mamy....nieraz wydaje sie ze mozesz liczyc na znajomych w kazdej chwili i myslisz ze jestes dla nich warzny....a pozniej okazuje sie ze jednak wcale tak nie jest ....jedna mała kłótnia zmienia cały plan ....boli to ale najwidoczniej tak musi byc.szczerosc....jest strasznie wazna ale tylko wtedy gdy jest obustronna....A co do przyjaciół myslałam ze mam ich mnustwo ale z dnia na dzien okazuje sie ze nie ma ani jednego..przyjaciele nie istnieja najwidoczniej.....
[In tHe DaY ...iN ThE nIghT...sAy It RiGhT..SaY iT ALL
YoU dOn't MeAn NoThInG aT aLl tO mE...]

ŻabPaka Is The BeST ...:D:D

tomldz

Emblemat

Post #4 - 23.05.2007 12:31

Dla mnie najwazniejsza jest najblizsza rodzina i przyjaciela.Martynka przyjaciele sa mam klilku i wiem ze moge na nich polegac w kazdej chwili, klotnie bywaja ale nie na dlugo i w zasadzie o nic konkretnego, jak to w zyciu.

__MartynkA__

Emblemat

Post #5 - 23.05.2007 15:40

wiesz co Tomek w zasadzie to mam 2 przyjaciólki na któryxch moge zawsez polegac i z którymi nigdy sie nie kłóce....ale reszta??? nie mozna ihc nazwac przyjaciólmi....znajomymi...wsumie sam nie wiem jak

Cyki

DziejeSie.pl

Emblemat

Post #6 - 23.05.2007 16:24

Dla mnie najważniejsza jest rodzina (w tym moja dziewczyn, żona czy tam narzeczona, zależy a jakim etapie życia) później przyjaciele, a później znajomi, którymi z reguły się jednak nie przejmuje. Ja uważam, że lepiej mieć właśnie jednego ale prawdziwego przyjaciela niz gromade znajomych...mimo wszystko tak sądzę, zresztą nigdy nie jest tak, że ma się tylko jedną osobe zwana rzyjacilem...

agata17

Emblemat

Post #7 - 23.05.2007 16:37

rodzina jest najwazniejsza
w prawdziwa miłósc i przyjaźń nie wierze

QTM

Emblemat

Post #8 - 23.05.2007 16:46

moj komputer i penis buehehehe
Ultimate Vacation

__MartynkA__

Emblemat

Post #9 - 24.05.2007 08:39

jetses straszny Chociaz w gruncie rzeczy ....mozna i tak

bapo

Emblemat

Post #10 - 25.05.2007 02:30

a dla mnie najważniejsze w zyciu jest życie,
tzn to własnie jest najcenniejsze na tym swiatku.
poza tym miłość(bo tak też rozumiem przyjaźń). jeśli z dnia na dzien sie okazuje że tracisz przyjaciół znaczy ze nimi nie byli.

tak troche nie tyle najważniejsze co najważniejsze zeby tego nie bylo jest dla mnie cierpienie dzieci, nie moge na nie patrzyć, i przedłożyłbym szczęcie dziecka (jakiegokolwiek) nad większość rzeczy na świecie.
kupa jeża

QTM

Emblemat

Post #11 - 26.05.2007 02:59

a myslalem ze temat przycichnie tak jak bylo to jednym gdzie poruszony byl temat sexu
ale widze ze z kolezanka martynka mozna gadac o wszystkim

hehe bylem w dobrym humorze i w sumie na krotka mete to moze to byla prawda
a na dluzsza to moze milosc a potem najblizsza rodzina albo wiara, dazenie do 'doskonalosci' by byc prawym czlowiekiem i zadowolonym z wlasnego zycia
ciezko wybrac ten jeden troche pomieszalo mi sie w glowie
troche przezylem i znam na wlasnej skorze przyslowia
"z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciach" , 'przyjaciol poznaje sie w biedzie' i do tych "przyjaciol" odnosi sie rowniez 'dac palec to wezma cala reke' ( nieda sie 'zarobic' sobie przyjaciela bedac nim dla kogos , 'przyjazn' w jedna strone nie ma sensu )
takze jeszcze prawdziwego przyjaciela nie mialem (mialem jedna przyjaciolke ale chyba to jest milosc)
jezeli ktos ma to prawdziwego przyjaciela to pozazdroscic tego skarbu
Ultimate Vacation

__Agunia__

Emblemat

Post #12 - 26.05.2007 09:49

Masz rację QTM na temat wiary, jednak według mnie wiara odnosi się do ludzi...Należy wierzyć w siebie i osoby otaczające nas, które są dla nas ważne. Nie mozna powątpiewać w taką osobe od jednej kłótni czy też plotki, bo ważne są wyjaśnienia i szczerość oraz odwaga by zapytać o te plotki.

Cyki

DziejeSie.pl

Emblemat

Post #13 - 26.05.2007 10:41

Najbardziej odwaga, ale chyba jednak ja bym dorzucił, że przyjaźń nie pielęgnowana niszczeje, a póóźniejraczej się już nie da jej odbudować...znam z autopsji niestety. Co do prawdziwych przyjaciół myślę, że też trzeba mieć w miarę elastyczne podejście...tzn przyjaciel też może popełnić błędy może troche zawieźć czy rozczarować, bo jest tylko człowiekiem, ale ważne jest to, że mimo wielu dziwnych sytuacji jest przy nas i nie po to (w wypadku odmiennych płci przede wszystkim) by iść do łózka czy coś takiego, ale po prostu po to by wspierać przechodzenie przez ciężki jakby nie patrzeć life

__MartynkA__

Emblemat

Post #14 - 26.05.2007 13:51

Qtm ze mna mozna konie krasc

Szczerosc i wyjasnienia ....sa warzne A co do "znajomych" najwazniejsze jest to ze predzej czy pozniej bedzie wszytsko okey ...jest obie strony tego chca ...A czy jest to przyjaciel czy znajomy ....jesli jest dla Ciebie wazny to nie wazne co by sie działo to i tak bedzie dobrze A tak jak mówi Cyki kazdy popełnie błedy bo jestesmy tylko ludzmi .....ale czasem trzeba 3 razy pomyslec zanim sie cos powie albo zrobi.....

malenka9

Emblemat

Post #15 - 13.10.2016 20:13

Dla mnie najważniejszy jest rozwój. Cały czas dokształcam się, dzięki czemu mogę wybierać spośród różnych ofert pracy. Teraz robię kurs dla pracownika biurowego www.postawnaswoim.pl/kariera/cv-pracownik-biurowy/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.postawnaswoim.pl/kariera/cv-pracownik-biurowy/ Zapewne za jakiś czas poszukam czegoś nowego. Lubię wyzwania, więc chce spróbować różnych prac.

adrianna01

Emblemat

Post #16 - 13.11.2016 22:31

Zdrowie i bezpieczeństwo. Jestem jeszcze na świeżo po przykrej sprawie niesłusznego aresztowania kogoś mi bliskiego, pomylonego z przestępcą. Rodzina dostała już za to odszkodowanie www.solace.pl/rodzaje-spraw/odszkodowanie-za-areszt/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odszkodowanie-za-areszt/ choć wielu tak potraktowanych nie ma pojęcia, że im przysługuje. Strach i niesmak mamy jednak nadal.

Karusia4

Emblemat

Post #17 - 20.11.2016 14:58

Ja ostatnio zakochałam się w moim suzuki które zakupiłam jakiś już czas temu. Od siebie moge Wam polecić dobry serwis suzuki w Radomiu. Mam na myśli ten www.binkowski.suzuki.pl/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.binkowski.suzuki.pl/ -mechanicy znają się na swoim fachu jak nikt inny i mają rozsądne ceny. Ostatnio załatwiłam u nich ubezpieczenie.

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.