dziecko się moczy

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

migotkaz

Emblemat

Offline Offline

Posty: 49

Post #1 - 11.05.2018 14:30

czy moczenie się w nocy u dziecka 6 letnigo może być spowodowane jakaś chorobą? Takie sytuacje się zdarzaja raz na tydzień i już nie wiemy co robić

suchyporanek

Emblemat

Offline Offline

Posty: 1

Post #2 - 12.05.2018 15:55

Dzień Dobry,
moczenie nocne powodują różne czynniki, np. niewielka pojemność pęcherza, stres, czynniki genetyczne czy niski poziom hormonu antydiuretycznego. Różne przyczyny mogą występować jednocześnie. Jest to dolegliwość, z którą warto wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, który powinien zlecić skierowanie do specjalisty nefrologii lub urologii dziecięcej. Na stronie www.suchyporanek.pl znajdziesz więcej informacji na temat nocnego moczenia oraz dzienniczek mikcji, dzięki któremu lekarz łatwiej określi przyczynę dolegliwości i będzie w stanie wyleczyć chorobę. Zachęcam również do zadawania pytań Expertowi, który z okazji Światowego Dnia Moczenia Nocnego w dniach 22.05, 23.05, 24.05, 28.05, 29.05, 31.05, 4.06. oraz 5.06 będzie odpowiadał na pytania na naszym serwisie.
Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

1

Odpowiedź

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.