Przedszkole prywatne a publiczne

marfod

Emblemat

Post #1 - 11.05.2018 11:43

Już w następnym roku nasz najstarszy będzie wybierał się do przedszkola, a ja mam lekki mętlik w głowie, nasłuchałam się różnych opinii od znajomych, i nie wiem, czy wybrać przedszkole prywatne, czy publiczne. Zależy nam na różnych dodatkowych zajęciach i bogatym programie, ale z drugiej strony idealnie byłoby, gdyby nie trzeba było płacić czesnego. Jak Wy podejmowaliście tę decyzję, jakie czynniki braliście pod uwagę?

kristos

Emblemat

Post #2 - 20.06.2018 10:30

Wszystko to bardzo się różni w zależności od placówki, przedszkole przedszkolu nierówne, zdarzają się publiczne z bogatszym programem niż prywatne, ale to nie reguła. Z kosztami też nie jest tak czarno biało, że państwowe jest darmowe. Tu jest to fajnie opisane - /infokonsument.pl/przedszkole-prywatne-i-publiczne-ile-kosztuja/" target="_blank" rel="nofollow">https/infokonsument.pl/przedszkole-prywatne-i-publiczne-ile-kosztuja/ - zobacz za co się płaci w państwowym.

kalickaa

Emblemat

Post #3 - 12.08.2018 23:14

W tej rywalizacji zdecydowanie wygrywają przedszkola prywatne. Uważam, że są w stanie zaoferować swoim wychowankom dużo więcej niż placówki publiczne. Mój Kubuś chodzi obecnie do grupy 3 latków w przedszkolu Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Wawrze w Warszawie i uważam, że to świetne miejsce. Czas zagospodarowany tak, by dzieci miały i czas na zabawę i na naukę. Codzienny pobyt na świeżym powietrzu to też ogromny atut.

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.