Własny dom

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

malinowy_chrusniak

Emblemat

Offline Offline

Posty: 10

Post #21 - 10.08.2018 18:37

Mnie mój mąż próbował przekonać do domu wykonanego z kontenera... nie wiem jak dla was, ale dla mnie to totalna abstrakcja. Jakby nie można po prostu mieszkać w mieszkaniu... to nie, trzeba kombinować oczywiście nie będę mu nic mówić, bo nie chciałabym, aby się zniechęcił, ale ja sobie spokojnie powybieram dywany... korzystał ktoś kiedyś z tego sklepu? /www.topworld.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.topworld.pl/ ?

zanetagierek

Emblemat

Offline Offline

Posty: 12

Post #22 - 20.09.2018 13:40

Ja strasznie denerwowałam się na kuchnie, co prawda przez parę lat co chwilę wręcz zmieniałam mieszkanie, ale niemal każda taka zmiana wiązała się również z koniecznością wymiany sprzętu kuchennego, niby kupowałam tani, ale zawsze to strata nie tylko pieniędzy, ale i czasu, w końcu zrobiłam porządniejsze zakupy na /www.adacor.pl/" target="_blank" rel="nofollow">https/www.adacor.pl/ i problem zniknal Choc teraz to już mam stale miejsce zamieszkania

1 2

Odpowiedź

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.