Własny dom

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

fiona45

Emblemat

Offline Offline

Posty: 36

Post #1 - 24.06.2017 22:55

Jaki dom podoba wam się najbardziej? Czy macie jakieś sprawdzone i swoje ulubione propozycje? Widziałam wiele domów ekologicznych i dużo czytałam o nich na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-ekologiczny/ i tak zastanawiam się czy jest warto je budować. Jakie wy macie zdanie na ten temat?

alann

Emblemat

Offline Offline

Posty: 10

Post #2 - 01.07.2017 23:14

No ja tak sobie na nie patrzę, ale jednak wydaje mi się, że mieszkanie jest znacznie wygodniejsze, łatwiejsze w utrzymaniu po prostu. Nawet sobie tu oglądałem www.akacjowaaleja.pl/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.akacjowaaleja.pl/ i ta Akacjowa Aleja w Radzyminie może być czymś, na co ostatecznie się zdecyduję.

AbigailQ

Emblemat

Offline Offline

Posty: 25

Post #3 - 14.07.2017 00:15

W domu jest ciągle coś do zrobienia, albo do kupienia. Kiedy jest awaria czegoś w mieszkaniu, możesz liczyć na administrację, w domu jest się samym. Mieszkam w domu, ale chętnie bym się przeniosła na osiedle. Niestety mąż jest na nie.

ramka

Emblemat

Offline Offline

Posty: 49

Post #4 - 16.07.2017 16:09

W zeszłym miesiącu przeprowadziłam się w końcu do swojego nowego domu. Jak spojrzałam na gołe ściany to musiałam je od razu zapełnić. Mam w swojej kolekcji mnóstwo zdjęć z wakacji w dużym formacie. Postanowiłam że kupię antyramy na galeriaram.pl/antyramy/ i je powiesiłam. Czuję się powoli jak u siebie

mirek852

Emblemat

Offline Offline

Posty: 16

Post #5 - 18.07.2017 13:44

Cześć,
szukałam nowej komody dla mojego syna. On jest ruchliwym dzieckiem gra w piłkę nożną i jeździ na rolkach, często się przebiera. Zdecydowałam się na bardzo wygodną komodę z /dedekids.pl/products-categories/komody" target="_blank" rel="nofollow">https/dedekids.pl/products-categories/komody . Gorąco polecam, wykonana z trwałego materiału i bardzo ładnie wygląda w pokoiku Mateusza

mirek852

Emblemat

Offline Offline

Posty: 16

Post #6 - 17.08.2017 12:42

Hej,
robiłem niedawno wymianę dachówki w swoim domu. W sklepie polecono mi instalacje świetlików, początkowo nie bardzo wiedziałem co dzięki temu zyskam. Jednak efekt jest ogromny, zobaczcie sami tutaj możecie troche o tym poczytać firma Velux zajmuje się produkcją i sprzedaża tychże świetlików www.velux.pl/produkty/dachowe-swietliki-tunelowe/swietliki-do-dachow-skosnych" target="_blank" rel="nofollow">http://www.velux.pl/produkty/dachowe-swietliki-tunelowe/swietliki-do-dachow-skosnych . W domu po zamontowaniu jest o wiele więcej światła, korytarze są bardziej oświetlone i możemy zaoszczędzić trochę prądu. Polecam super inwestycja!

JustKa

Emblemat

Offline Offline

Posty: 6

Post #7 - 23.08.2017 11:18

hej , a ja nie dawno wymieniałem u siebie bramę na bramę segmentową do garażu w kolorze złotego dębu , powiem że bardzo dobry wybór i w końcu nie mam problemu z otwieraniem garażu , a zamawiałem z /www.napedy-bram.pl/bramy-garazowe-c-5.html" target="_blank" rel="nofollow">https/www.napedy-bram.pl/bramy-garazowe-c-5.html , naprawdę polecam bardzo solidna firma na dodatek jest możliwość montażu.

mamakaroliny

Emblemat

Offline Offline

Posty: 9

Post #8 - 11.10.2017 12:38

Na szczescie budowe domu mamy już za sobą, ale teraz przymierzamy się do kupna garażu blaszanego. Zainteresowała nas oferta firmy www.maritom.pl gdzie wykonują garaże blaszane według własnego projektu, czyli garaz bedzie taki jak chce. Przy tym dbałość o wszystkie szczegóły, estetykę wykonczenia i solidność, no tego własnie szukam

1

Odpowiedź

Nowy temat Odpowiedz Subskrybuj

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.