Hobby

marzenawojas

Emblemat

Post #21 - 18.09.2018 10:52

Lubię piec ciasta i gotować Ale też wielką radość sprawia mi czytanie książek, nauk hiszpańskiego i chodzenie na basen

Karusia4

Emblemat

Post #22 - 23.09.2018 22:08

A ja uwielbiam robić nalewki wlasnej roboty są przepyszne no i skutecznie stawiają na nogi a teraz przeciez jest okres przeziebien i gryp. To trzeba o siebie dbac. Najlepsze przepisy znalazlam tutaj /fajnyogrod.pl/porady/nalewka-z-malin-na-wodce-lub-spirytusie-wlasciwosci-i-przepis-krok-po-kroku/" target="_blank" rel="nofollow">https/fajnyogrod.pl/porady/nalewka-z-malin-na-wodce-lub-spirytusie-wlasciwosci-i-przepis-krok-po-kroku/ taka nalewka z malin jest przepyszna

zanetagierek

Emblemat

Post #23 - 25.09.2018 13:36

Z pełną odpowiedzialnością za moje słowa mogę powiedzieć, iż moim największym hobby i pasją mojego życia jest dobra książka. Gdy skończą mi się tytuły na półce szukam nowych po takich artykułach: http://wlustrze.pl/ksiazki-dla-kobiet-ktore-warto-przeczytac/ i zawsze trafię na coś ciekawego, ja po prostu kocham czytać

janik

Emblemat

Post #24 - 26.09.2018 09:20

Najbardziej to lubię gotować, a później jeść No i w wolnych chwilach czytam książki, albo rozwiązuję krzyżówki.

renatakolska

Emblemat

Post #25 - 27.09.2018 14:45

A ja lubię szyć Nauczyła mnie tego babcia i jestem jej wdzięczna bo to sprawia mi dużo satysfakcji i mogę mieć fajne ciuchy za niewielkie pieniądze.

skubi

Emblemat

Post #26 - 05.10.2018 12:50

Mi największą przyjemność sprawia pisanie wierszy No i tez bardzo lubię czytać książki

michalko

Emblemat

Post #27 - 06.10.2018 22:36

bieganie i czytanie książek to moje hobby

1 2

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.