Ciekawe meble dla ucznia

aneta80

Emblemat

Post #1 - 08.02.2016 19:10

Witam,

Niedługo szykuje mi się wydatek, tzn. mam sprezentować meble do pokoju 7-letniego chrześniaka. I poszukuję właśnie ciekawych a zarazem solidnych mebli, takich co posłużą lata. W sieci polecają zestawy BRW, ale akurat mam kilka sztuk mebli tego producenta w domu i ich jakość... no cóż. Przeglądam na razie oferty [url=www.allemeble.com" target="_blank" rel="nofollow">http://www.allemeble.com]internetowych sklepów meblowych[\\url], takie wstępne rozeznanie. Ale jak dotąd nie trafiłam na nic ciekawego. Wszystko wygląda jakoś tak \"jednakowo\". Może podsuniecie mi pomysł na ciekawą aranżację pokoju, który \"rośnie\" wraz z dzieckiem? Sugestie mile widziane

aneta80

Emblemat

Post #2 - 08.02.2016 19:16

Pięknie.wyszło mi z tego posta nie wiadomo co - szkoda, że nie ma tu opcji \"podgląd\" przed wysłaniem posta lub choćby \"edytuj\". Wówczas nie byłoby takich kwiatków. Przepraszam i czekam na ew. Wasze pomysły do tematu.

Maranka

Emblemat

Post #3 - 17.11.2017 18:41

Zobacz takie biurko: www.ksiegamebli.pl/biurko-do-biura-nela.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.ksiegamebli.pl/biurko-do-biura-nela.html . Bardzo ładne, funkcjonalne biurko. A do tego znajdziesz też odpowiedni zestaw mebli. Przy takim biurku mały uczeń z przyjemnością będzie odrabiał lekcje. Sprawdzi się w pokoju początkującego ucznia równie dobrze, jak w pokoju nastolatka.

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2018 »
pn wt śr czw pt sb nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.