Ciekawe meble dla ucznia

aneta80

Emblemat

Post #1 - 08.02.2016 19:10

Witam,

Niedługo szykuje mi się wydatek, tzn. mam sprezentować meble do pokoju 7-letniego chrześniaka. I poszukuję właśnie ciekawych a zarazem solidnych mebli, takich co posłużą lata. W sieci polecają zestawy BRW, ale akurat mam kilka sztuk mebli tego producenta w domu i ich jakość... no cóż. Przeglądam na razie oferty [url=www.allemeble.com" target="_blank" rel="nofollow">http://www.allemeble.com]internetowych sklepów meblowych[\\url], takie wstępne rozeznanie. Ale jak dotąd nie trafiłam na nic ciekawego. Wszystko wygląda jakoś tak \"jednakowo\". Może podsuniecie mi pomysł na ciekawą aranżację pokoju, który \"rośnie\" wraz z dzieckiem? Sugestie mile widziane

aneta80

Emblemat

Post #2 - 08.02.2016 19:16

Pięknie.wyszło mi z tego posta nie wiadomo co - szkoda, że nie ma tu opcji \"podgląd\" przed wysłaniem posta lub choćby \"edytuj\". Wówczas nie byłoby takich kwiatków. Przepraszam i czekam na ew. Wasze pomysły do tematu.

Maranka

Emblemat

Post #3 - 17.11.2017 18:41

Zobacz takie biurko: www.ksiegamebli.pl/biurko-do-biura-nela.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.ksiegamebli.pl/biurko-do-biura-nela.html . Bardzo ładne, funkcjonalne biurko. A do tego znajdziesz też odpowiedni zestaw mebli. Przy takim biurku mały uczeń z przyjemnością będzie odrabiał lekcje. Sprawdzi się w pokoju początkującego ucznia równie dobrze, jak w pokoju nastolatka.

1

Odpowiedź

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« grudzień 2017 »
pn wt śr czw pt sb nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.