14.04.2010 - Środowe Salsoteki - Klub EGO

Informacje

Cena

FREE

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Szkoła tańca Urban Dance Zone Zaprasza na salsowe szaleństwo w gronie przyjaciół. Niepowtarzalny klimat wnętrza klubu Ego, świetna muzyka gwarantowana przez naszego DJ Omkara - nie może Cię z nami zabraknąć!

Salsoteki są obowiązkowym punktem dla wszystkich Kursantów, którzy uczą się Salsy, czy Reggaetonu. Na imprezę możecie przyprowadzić każdego, komu chcecie pokazać latynoski klimat. Możecie też przyprowadzić znajomych i pokazać im jak pięknie już tańczycie :)

To doskonałe miejsce, żeby poćwiczyć kroki i figury poznane na zajęciach. Można też podpatrzeć jak tańczą inni. Wszystko to ma niebagatelny wpływ na szybkość nauki. Samo chodzenie na kursy nie wystarcza - nauka wymaga wielu godzin spędzonych na parkiecie. Co ważne - nie trzeba mieć partnera. Tutaj bez wstydu, wszyscy tańczą ze wszystkimi. Bo chodzi nam o jedno - by móc się wytańczyć!!!

Salsoteka to także miejsce, gdzie spotykają się wszyscy Salseros, by powymieniać się uwagami na temat ulubionego tańca. Tańczymy tu Kubankę, Salsę liniową, Cha-Chę, Reggaeton, oczywiście Bachatę, troszeczkę Kizomby, no i widowiskową Ruedę de Casino. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze też można poprosić DJ o swój ulubiony kawałek. To przecież imprezy dla Was.

W Łodzi wciąż brakuje miejsc, gdzie można spędzić wieczór przy ulubionych, salsowych rytmach. Postaramy się zapewnić Wam takie miejsce. Przytulne i bezpieczne ze 100% gwarancją dobrej muzyki. Zaledwie dwa kroki (dosłownie) od naszej szkoły. W nastrojowym Klubie Ego, który w środy otwiera się specjalnie dla łódzkich Salseros.

Wstęp na Salsotekę jest bezpłatny. Selekcja.
Start godz. 21:30
www.klubego.eu - Piłsudskiego 14, Łódź

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.