Dzień Europy oraz boom boom rurki w Porcie Łódź!

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

W najbliższy czwartek (9 maja) przypada Dzień Unii Europejskiej. Z tej okazji sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursach i zabawach dotyczących państw członkowskich UE. Natomiast od 13 maja w sali zabaw Centrum królować będzie muzyka i … boom boom rurki! Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ
Do soboty włącznie (11 maja) potrwa w Port Łódź Junior Święto Europy z okazji przypadającego 9 maja Dnia Unii Europejskiej. Centrum przygotowało dla najmłodszych liczne zabawy, konkursy, quizy i zagadki na temat państw UE, dzięki którym maluchy dowiedzą się więcej na temat Europy i samej Organizacji. Na zajęciach plastycznych pod okiem animatorek dzieci będą mogły wykonać także własną flagę Unii Europejskiej.

GRAMY NA BOOM BOOM RURKACH
Jak z uśmiechem powitać nowy tydzień? Zacząć go od muzyki, śpiewu i dobrej zabawy! Port Łódź Junior rozpocznie kolejny tydzień z iście muzycznym przytupem. Już od poniedziałku (13 maja) do soboty (18 maja) Centrum zaprasza dzieci do udziału w koraoke - kto pochwali się swoim wokalnym talentem i wystąpi na scenie? Największą atrakcją dla maluchów będzie z pewnością możliwość pogrania na popularnych boom boom rurkach! Rurki te wykonane są z bezpiecznego tworzywa, a każdy kolor odpowiada określonym dźwiękom. Granie na nich polega na uderzaniu rurką o dowolną powierzchnię, np. wnętrze dłoni, kolano, podłogę czy krzesło, można też uderzać w nie pałeczkami lub innymi przedmiotami – możliwości tworzenia muzyki są nieograniczone! Oj, będzie bardzo muzycznie w sali zabaw przez cały kolejny tydzień! Dzieci wspólnie z animatorkami wykonają też własne mini instrumenty muzyczne.

Port Łódź Junior zlokalizowany jest obok Strefy Restauracyjnej Centrum. Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.