W najbliższy czwartek (9 maja) przypada Dzień Unii Europejskiej. Z tej okazji sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursach i zabawach dotyczących państw członkowskich UE. Natomiast od 13 maja w sali zabaw Centrum królować

Informacje

Cena

bezpłatne

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

W najbliższy czwartek (9 maja) przypada Dzień Unii Europejskiej. Z tej okazji sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursach i zabawach dotyczących państw członkowskich UE. Natomiast od 13 maja w sali zabaw Centrum królować będzie muzyka i … boom boom rurki! Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ
Do soboty włącznie (11 maja) potrwa w Port Łódź Junior Święto Europy z okazji przypadającego 9 maja Dnia Unii Europejskiej. Centrum przygotowało dla najmłodszych liczne zabawy, konkursy, quizy i zagadki na temat państw UE, dzięki którym maluchy dowiedzą się więcej na temat Europy i samej Organizacji. Na zajęciach plastycznych pod okiem animatorek dzieci będą mogły wykonać także własną flagę Unii Europejskiej.

GRAMY NA BOOM BOOM RURKACH
Jak z uśmiechem powitać nowy tydzień? Zacząć go od muzyki, śpiewu i dobrej zabawy! Port Łódź Junior rozpocznie kolejny tydzień z iście muzycznym przytupem. Już od poniedziałku (13 maja) do soboty (18 maja) Centrum zaprasza dzieci do udziału w karaoke - kto pochwali się swoim wokalnym talentem i wystąpi na scenie? Największą atrakcją dla maluchów będzie z pewnością możliwość pogrania na popularnych boom boom rurkach! Rurki te wykonane są z bezpiecznego tworzywa, a każdy kolor odpowiada określonym dźwiękom. Granie na nich polega na uderzaniu rurką o dowolną powierzchnię, np. wnętrze dłoni, kolano, podłogę czy krzesło, można też uderzać w nie pałeczkami lub innymi przedmiotami – możliwości tworzenia muzyki są nieograniczone! Oj, będzie bardzo muzycznie w sali zabaw przez cały kolejny tydzień! Dzieci wspólnie z animatorkami wykonają też własne mini instrumenty muzyczne.

Port Łódź Junior zlokalizowany jest obok Strefy Restauracyjnej Centrum. Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.