Rozlicz się z fiskusem w Sukcesji

Informacje

Cena

Bezpłatnie

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

W sobotę, 16 marca w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja będzie można rozliczyć się z fiskusem: sprawdzić swój e-PIT oraz bezpłatnie wypełnić zeznanie podatkowe za ubiegły rok. W godzinach od 12 do 20 na poziomie -1 pomogą w tym specjaliści z urzędu skarbowego.

Coroczne wypełnianie PIT-ów to dla wielu osób wciąż duży kłopot. Wprawdzie od tego roku część podatników nie musi już robić tego samodzielnie, zajęła się tym bowiem administracja skarbowa w ramach nowej usługi „Twój e-PIT”, ale elektroniczne deklaracje wciąż budzą sporo wątpliwości. Dodatkowo, jeśli ktoś chce np. rozliczyć się z wspólnie z małżonkiem czy skorzystać z niektórych ulg, musi sam wprowadzić zmiany w zeznaniu podatkowym.

Jak uzyskać dostęp do usługi „Twój e-PIT”? Jak sprawdzić, czy nasz e-PIT został wypełniony prawidłowo? Co zrobić, żeby nanieść poprawki? W tym m.in. pomogą, a także odpowiedzą na wszystkie pytania, przedstawiciele fiskusa w Sukcesji. Aby skorzystać z ich wsparcia na platformie „Twój e-PIT”, potrzebne będą następujące dane: numer PESEL, przychód wykazany w zeznaniu podatkowym za 2017 rok, wysokość nadpłaty lub podatku do zapłaty za 2017 rok oraz przychód z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2018 rok.

Osobom, które rozliczają się z fiskusem samodzielnie, pracownicy urzędu skarbowego chętnie pomogą wypełnić zeznania podatkowe za ubiegły rok oraz udzielą wszelkich informacji.

A kto nie podjął jeszcze decyzji, komu w tym roku przekazać 1% swojego podatku, w sobotę będzie miał okazję porozmawiać z przedstawicielami łódzkich fundacji oraz poznać kulisy ich dobroczynnej działalności.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie
Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, moje ulubione samoloty do fsx.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.