Rozlicz się z fiskusem w Sukcesji

Informacje

Cena

Bezpłatnie

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

W sobotę, 16 marca w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja będzie można rozliczyć się z fiskusem: sprawdzić swój e-PIT oraz bezpłatnie wypełnić zeznanie podatkowe za ubiegły rok. W godzinach od 12 do 20 na poziomie -1 pomogą w tym specjaliści z urzędu skarbowego.

Coroczne wypełnianie PIT-ów to dla wielu osób wciąż duży kłopot. Wprawdzie od tego roku część podatników nie musi już robić tego samodzielnie, zajęła się tym bowiem administracja skarbowa w ramach nowej usługi „Twój e-PIT”, ale elektroniczne deklaracje wciąż budzą sporo wątpliwości. Dodatkowo, jeśli ktoś chce np. rozliczyć się z wspólnie z małżonkiem czy skorzystać z niektórych ulg, musi sam wprowadzić zmiany w zeznaniu podatkowym.

Jak uzyskać dostęp do usługi „Twój e-PIT”? Jak sprawdzić, czy nasz e-PIT został wypełniony prawidłowo? Co zrobić, żeby nanieść poprawki? W tym m.in. pomogą, a także odpowiedzą na wszystkie pytania, przedstawiciele fiskusa w Sukcesji. Aby skorzystać z ich wsparcia na platformie „Twój e-PIT”, potrzebne będą następujące dane: numer PESEL, przychód wykazany w zeznaniu podatkowym za 2017 rok, wysokość nadpłaty lub podatku do zapłaty za 2017 rok oraz przychód z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2018 rok.

Osobom, które rozliczają się z fiskusem samodzielnie, pracownicy urzędu skarbowego chętnie pomogą wypełnić zeznania podatkowe za ubiegły rok oraz udzielą wszelkich informacji.

A kto nie podjął jeszcze decyzji, komu w tym roku przekazać 1% swojego podatku, w sobotę będzie miał okazję porozmawiać z przedstawicielami łódzkich fundacji oraz poznać kulisy ich dobroczynnej działalności.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie
Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.