Ferie z pomysłem w Porcie Łódź

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Podczas tegorocznej przerwy zimowej Port Łódź zaprasza do świata LEGO, w którym dzieci mają do dyspozycji ponad pół miliona klocków. Zabawa w Centrum trwa w najlepsze! Przez pierwszy tydzień ferii niezwykłą mapę Polski budowało z klocków w Porcie Łódź wspólnie ponad 2 500 maluchów! Czego jeszcze brakuje na mapie naszego kraju? W tym tygodniu to już ostatnia okazja by przyłączyć się do kreatywnej zabawy i włożyć „swój klocek” LEGO do wyjątkowej mapy Polski!

Bezpłatny event z okazji ferii potrwa w Porcie Łódź do samego końca przerwy zimowej, czyli do niedzieli 24 lutego (niedziela handlowa). Każdego dnia w Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) w godzinach 11:00 – 19:00 na dzieci czekają animatorzy LEGO i olbrzymia makieta z mapą naszego kraju, którą najmłodsi uzupełniają o kolejne elementy, takie jak przyroda, zwierzęta, zabytki i inne najbardziej charakterystyczne budowle, a także najróżniejsze konstrukcje własnego pomysłu. Każdy mały budowniczy za swoją kreatywność i dołączenie się do zabawy otrzymuje od Centrum pamiątkowy dyplom oraz naklejki. W najbliższy weekend (23 i 24 lutego) Port Łódź dodatkowo zaprasza maluchy do udziału w specjalnych konkursach. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, dzieci będą budować z klocków tematyczne elementy ogłaszane przez konferansjera, takie jak mosty czy obiekty sportowe. Najlepsze dzieła z klocków zostaną nagrodzone i trafią na budowaną mapę Polski. Upominki rozdawać będzie maskotka całego eventu – znany każdemu maluchowi ludzik LEGO!

Na czas ferii Port Łódź przygotował także atrakcje dla rodzin z najmłodszymi dziećmi – basen z klockami LEGO DUPLO. To tu maluszki wspólnie z rodzicami i opiekunami mogą bawić się bezpiecznie dużymi klockami i stawiać swoje pierwsze budowle. Dorośli mają okazję z kolei wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, na których poznają najlepsze metody zabawy klockami z dzieckiem, wpływające korzystnie na rozwój wyobraźni i koordynacji maluszka.

Centrum zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat do spędzania ferii także w sali zabaw Port Łódź Junior. To tu właśnie każdego dnia odbywają się inne tematyczne zabawy. W „Juniorze” do końca tygodnia z pewnością pojawią się jeszcze znani kreskówkowi bohaterowie jak Batman czy Atomówki, księżniczki i dzielni rycerze prosto z bajki, a także super wynalazcy. Natomiast w weekend 23 i 24 lutego „Junior” zaprasza na dyskotekę w rytmie największych bajkowych hitów! Dodatkowo, animatorki przygotowały dla dzieci mnóstwo innych atrakcji, m. in. turniej wiedzy, zagadki i zabawne konkursy z nagrodami. Podczas ferii Port Łódź Junior czynny jest w godzinach 10:00 - 20:00. Został także wydłużony czas (z dwóch do trzech godzin), w którym dziecko może przebywać w sali zabaw bezpłatnie.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, płatne i darmowe fsx dodatki.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.