Sukcesja

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

FERIE W SUKCESJI

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja zaprasza najmłodszych do spędzenia w nim nadchodzących ferii.

Do ostatniego dnia wolnego od zajęć, czyli 24 lutego na poziomie -1 czynne będzie kryte lodowisko. Przez dwa tygodnie ferii (od poniedziałku do piątku w godz. 16-19, a w weekendy od godz. 11 do 19) będą na nim profesjonalni instruktorzy, który pokażą np. jak prawidłowo jeździć na łyżwach i udoskonalić technikę jazdy oraz bezpłatnie udzielą wszelkich porad. Nie obowiązują zapisy. Lodowisko funkcjonuje codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godz. 11-19 na poziomie -1. Można przyjść bez własnego sprzętu, na miejscu jest bowiem wypożyczalnia łyżew wraz z szatnią. Zamiast biletu wstępu wystarczy okazać w szatni paragon za zakupy w Sukcesji na dowolną kwotę.

Atrakcje dla uczniów przygotowało również kino Helios w Sukcesji. W dniach 11-14 lutego (poniedziałek-czwartek) od godz. 10 do 14 w holu kina odbywać się będą bezpłatne warsztaty plastyczne, gry, animacje i konkursy z nagrodami.

Kręgielnia Król Kul zaprasza z kolei 15 i 22 lutego na ferie z Family Dance. W godz. 11-12.30 młodzież szkolna będzie miała okazję wzięcia udziału w warsztatach tanecznych, a po nich gry w kręgle. Wejściówka kosztuje 10 zł.

Jupi Park na poziomie -1 Sukcesji oferuje natomiast w okresie ferii (od poniedziałku do piątku w godz. 10-21) specjalne bilety open w cenie 20 zł, upoważniające do nieograniczonego korzystania ze wszystkich atrakcji w parku zabaw przez cały dzień. Na najmłodszych czekają m.in. go-karty, labirynty, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne i mnóstwo dzikich zwierząt ukrytych wśród zabawek. W ramach tego samego biletu można będzie opuścić salę i wrócić do niej po przerwie.

Aktywne spędzenie ferii proponuje Stacja Grawitacja, czyli park trampolin (poziom -1 Sukcesji), oferując w okresie od 11 do 24 lutego „feryjne” zniżki. Godzinny bilet wstępu będzie kosztował 17 zł (zamiast 29), a półgodzinny 12 zł (normalnie 20 zł).

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.