Sukcesja

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

FERIE W SUKCESJI

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja zaprasza najmłodszych do spędzenia w nim nadchodzących ferii.

Do ostatniego dnia wolnego od zajęć, czyli 24 lutego na poziomie -1 czynne będzie kryte lodowisko. Przez dwa tygodnie ferii (od poniedziałku do piątku w godz. 16-19, a w weekendy od godz. 11 do 19) będą na nim profesjonalni instruktorzy, który pokażą np. jak prawidłowo jeździć na łyżwach i udoskonalić technikę jazdy oraz bezpłatnie udzielą wszelkich porad. Nie obowiązują zapisy. Lodowisko funkcjonuje codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godz. 11-19 na poziomie -1. Można przyjść bez własnego sprzętu, na miejscu jest bowiem wypożyczalnia łyżew wraz z szatnią. Zamiast biletu wstępu wystarczy okazać w szatni paragon za zakupy w Sukcesji na dowolną kwotę.

Atrakcje dla uczniów przygotowało również kino Helios w Sukcesji. W dniach 11-14 lutego (poniedziałek-czwartek) od godz. 10 do 14 w holu kina odbywać się będą bezpłatne warsztaty plastyczne, gry, animacje i konkursy z nagrodami.

Kręgielnia Król Kul zaprasza z kolei 15 i 22 lutego na ferie z Family Dance. W godz. 11-12.30 młodzież szkolna będzie miała okazję wzięcia udziału w warsztatach tanecznych, a po nich gry w kręgle. Wejściówka kosztuje 10 zł.

Jupi Park na poziomie -1 Sukcesji oferuje natomiast w okresie ferii (od poniedziałku do piątku w godz. 10-21) specjalne bilety open w cenie 20 zł, upoważniające do nieograniczonego korzystania ze wszystkich atrakcji w parku zabaw przez cały dzień. Na najmłodszych czekają m.in. go-karty, labirynty, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne i mnóstwo dzikich zwierząt ukrytych wśród zabawek. W ramach tego samego biletu można będzie opuścić salę i wrócić do niej po przerwie.

Aktywne spędzenie ferii proponuje Stacja Grawitacja, czyli park trampolin (poziom -1 Sukcesji), oferując w okresie od 11 do 24 lutego „feryjne” zniżki. Godzinny bilet wstępu będzie kosztował 17 zł (zamiast 29), a półgodzinny 12 zł (normalnie 20 zł).

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.