73. sesja MUSICA MODERNA Twórczość kompozytorów wrocławskich

Informacje

Cena

bezpłatnie

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

73. sesja MUSICA MODERNA

Tym razem zainaugurowana została podczas pierwszego koncertu 6. AŻ Festiwalu. Pozostałe siedem wydarzeń odbywać się będzie w dniach 3-6 grudnia 2018, na które organizatorzy zapraszają do Pałacu Akademii Muzycznej w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 32. Wstęp wolny.

Twórczość kompozytorów wrocławskich

Słowo w dialogu z muzyką… to koncert będący próbą ukazania różnorodności postaw twórczych w podejściu do łączenia słowa z muzyką i muzyki ze słowem, obecnych w twórczości kompozytorów związanych z Katedrą Kompozycji Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W pierwszej części koncertu znajdą się pieśni na głos z fortepianem do tekstów Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i Czesława Miłosza Jana Antoniego Wichrowskiego, Adama Porębskiego i Krystiana Kiełba. Wykonają je artyści wrocławscy: wokaliści Agata Chodorek i Stefan Astakhov oraz pianistki Aleksandra Orłukowicz i Monika Kruk. Program drugiej części wypełnią utwory inter- i multimedialne, które usłyszymy w wykonaniu znakomitego zespołu ElettroVoce. Koncert odbędzie się 6 grudnia (czwartek) o godzinie 18.00 w Sali 12.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.