73. sesja MUSICA MODERNA Muzyka elektroniczna

Informacje

Cena

bezpłatnie

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

73. sesja MUSICA MODERNA

Tym razem zainaugurowana została podczas pierwszego koncertu 6. AŻ Festiwalu. Pozostałe siedem wydarzeń odbywać się będzie w dniach 3-6 grudnia 2018, na które organizatorzy zapraszają do Pałacu Akademii Muzycznej w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 32. Wstęp wolny.

Muzyka elektroniczna

Na koncertach muzyki elektronicznej od lat regularnie prezentowane są utwory studentów kompozycji. Co jednak stanie się, kiedy do studia wprowadzimy studentów innych specjalności? Tak będzie tym razem. Organizatorzy koncert oddali w całości „niekompozytorom”. Zapowiada się kolorowe szaleństwo – bity, loopy, eksperymenty, trans, synthpop, techno, dance… Zaprezentowane zostaną elektroniczne kompozycje: Macieja Kłysa, Aleksandry Frączek, Grety Wolny, Tomasza Glinki, Magdaleny Troszczyńskiej, Olgi Pawińskiej, Bogdana Ganziuka, Katarzyny Michoń, Klaudii Stępień, Manueli Sławińskiej, Paulina Kwapińskiej. Utwory prezentowane podczas koncertu powstały pod kierunkiem mgra Jacka Partyki, którego kompozycja Szum 2, z udziałem wokalistki Mai Magdy Urbańczyk i wiolonczelistki Julii Partyki, zabrzmi na zakończenie koncertu. Koncert odbędzie się 4 grudnia (wtorek) o godzinie 18.00 w Sali 12.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, płatne i darmowe fsx dodatki.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.