Ostatnie dni Summer Camp Wola Park

Informacje

Cena

bezpłatne

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Tylko do końca tygodnia można skorzystać z bezpłatnych atrakcji sportowych w Parku Ulricha, organizowanych w ramach tegorocznej odsłony cyklu Summer Camp Wola Park. Na mieszkańców czekają m.in. pumptrack, czyli specjalny tor do jazdy na rowerach, hulajnogach i rolkach oraz skate wave, fala która pozwoli po-prawić umiejętności surferskie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone pod okiem profesjonalnych trenerów.

Letnia strefa sportu, która powstała w Parku Ulricha przed Wola Parkiem przez całe lato cie-szyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Warszawiacy mogli korzystać ze spe-cjalnie zaprojektowanej przestrzeni przeznaczonej do jazdy deskorolkach, rolkach, rowerach BMX i hulajnogach. W ramach projektu odbyły się także spotkania z gwiazdami sportu, kon-kursy z nagrodami, zajęcia z profesjonalnymi trenerami i relaksujące wieczory przy filmie i muzyce. Z atrakcji Summer Camp w Wola Parku można korzystać do końca września.

- Chcemy inspirować mieszkańców do zdobywania nowych umiejętności, dlatego przez cały rok organizujemy dla nich ciekawe spotkania, warsztaty plastyczne i zajęcia sportowe, w których mogą uczestniczyć bezpłatnie. Od początku czerwca obserwujemy, jak wiele osób korzysta z wydarzeń organizowanych w ramach Summer Campu. Motywuje nas to do or-ganizacji kolejnych atrakcji, dzięki którym zachęcimy do aktywnego spędzania wolnego cza-su – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Park.

W ostatnich dniach września w ramach Summer Campu będzie można skorzystać z prowa-dzonych pod okiem profesjonalnych trenerów zajęć doszkalających z jazdy na deskorolce i nauki nowych tricków pod rozgwieżdżonym niebem w ramach czwartkowego cyklu Night Riding – nocna jazda na fali. W programie przewidziano także zajęcia jogi prowadzone przez instruktorów Calypso Fitness Wola Park.

Wszystkie atrakcje w ramach Summer Campu Wola Park są bezpłatne i odbywają się w kli-matycznym Parku Ulricha. Na zajęcia można zarejestrować się na stronie internetowej: https://summercampwolapark.pl

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.