Ostatnie dni Summer Camp Wola Park

Informacje

Cena

bezpłatne

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Tylko do końca tygodnia można skorzystać z bezpłatnych atrakcji sportowych w Parku Ulricha, organizowanych w ramach tegorocznej odsłony cyklu Summer Camp Wola Park. Na mieszkańców czekają m.in. pumptrack, czyli specjalny tor do jazdy na rowerach, hulajnogach i rolkach oraz skate wave, fala która pozwoli po-prawić umiejętności surferskie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone pod okiem profesjonalnych trenerów.

Letnia strefa sportu, która powstała w Parku Ulricha przed Wola Parkiem przez całe lato cie-szyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Warszawiacy mogli korzystać ze spe-cjalnie zaprojektowanej przestrzeni przeznaczonej do jazdy deskorolkach, rolkach, rowerach BMX i hulajnogach. W ramach projektu odbyły się także spotkania z gwiazdami sportu, kon-kursy z nagrodami, zajęcia z profesjonalnymi trenerami i relaksujące wieczory przy filmie i muzyce. Z atrakcji Summer Camp w Wola Parku można korzystać do końca września.

- Chcemy inspirować mieszkańców do zdobywania nowych umiejętności, dlatego przez cały rok organizujemy dla nich ciekawe spotkania, warsztaty plastyczne i zajęcia sportowe, w których mogą uczestniczyć bezpłatnie. Od początku czerwca obserwujemy, jak wiele osób korzysta z wydarzeń organizowanych w ramach Summer Campu. Motywuje nas to do or-ganizacji kolejnych atrakcji, dzięki którym zachęcimy do aktywnego spędzania wolnego cza-su – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Park.

W ostatnich dniach września w ramach Summer Campu będzie można skorzystać z prowa-dzonych pod okiem profesjonalnych trenerów zajęć doszkalających z jazdy na deskorolce i nauki nowych tricków pod rozgwieżdżonym niebem w ramach czwartkowego cyklu Night Riding – nocna jazda na fali. W programie przewidziano także zajęcia jogi prowadzone przez instruktorów Calypso Fitness Wola Park.

Wszystkie atrakcje w ramach Summer Campu Wola Park są bezpłatne i odbywają się w kli-matycznym Parku Ulricha. Na zajęcia można zarejestrować się na stronie internetowej: https://summercampwolapark.pl

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Wirtualny pilot, latam w FSX na vatsim polska.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.