Bezpłatne badania dla kobiet w ciąży

Informacje

Cena

Bezpłatnie

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

USG w technologii 3D i 4D, konsultacje medyczne oraz wyjątkowa sesja zdjęciowa „z brzuszkiem” – z takich propozycji będzie można skorzystać bezpłatnie podczas akcji organizowanej przez Port Łódź – „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

Przyszłych rodziców Port Łódź zaprasza 21 i 22 września w godzinach od 11:00 do 16:00. Na terenie Centrum, obok sklepu Saturn, pojawią się stanowiska, gdzie specjaliści będą wykonywać Paniom bezpłatne badanie USG 3D lub 4D. Takie badanie to świetna okazja do tego by zobaczyć dzidziusia na filmie w czasie rzeczywistym oraz sprawdzić czy nasze dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. USG będzie wykonywane według kolejności zgłoszeń zatem nie ma potrzeby wcześniejszych zapisów na badanie.

Przez dwa dni trwania akcji w Centrum obecni będą również eksperci, którzy chętnie udzielą praktycznych porad związanych z opieką i pielęgnacją noworodka, a także odpowiedzą na pytania rodziców.
Przyszłe mamy Port Łódź zaprasza ponadto do wyjątkowej sesji zdjęciowej „z brzuszkiem”. Przy sklepie Saturn pojawi się stanowisko profesjonalnego fotografa, który wykona takie pamiątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.