Zacznij dobrze tydzień z Portem Łódź!

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

To już końcówka letnich wyprzedaży i ostatni moment by kupić upatrzone wcześniej kolekcje w najniższych cenach. Port Łódź zaprasza na ostatnie dni wielkich promocji i rabatów sięgających 70% ceny. Dodatkowo, 13 sierpnia przypada akcja „Szczęśliwa 13-tka”. Tego dnia w wybranych sklepach Portu Łódź zrobimy zakupy jeszcze taniej i to z uwzględnieniem nowych kolekcji dostępnych w sklepach.

To ostatni dzwonek by wybierając się na zakupy skorzystać jeszcze z oferty letnich wyprzedaży. Ceny letnich kolekcji w sklepach Portu Łódź zostały obniżone nawet do 70%. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie www.portlodz.pl

Natomiast już w najbliższy poniedziałek, 13 sierpnia, odbędzie się akcja promocyjna Portu Łódź „Szczęśliwa 13 – tka” . Najemcy Centrum przygotowali na Dzień Wielkich Promocji dodatkowe obniżki i rabaty i to już na nowe kolekcje dostępne w sklepach. Taniej o 20% kupimy cały nowy asortyment w sklepach Wojas i CCC. W Esotiq nowa kolekcja bielizny dostępna będzie tego dnia w promocyjnej cenie – 30%, 20% taniej zapłacimy przy zakupie dwóch sztuk z nowej kolekcji Etam, a 15% taniej przy zakupie także dwóch rzeczy z kolekcji Triumph. Promocyjne ceny przygotowały również sklepy odzieżowe Mmer (20%), Puma (23%), Quiosque (15%) i Top Secret (40% na zakup drugiej rzeczy).
Zniżki i specjalne ceny Klienci znajdą też w sklepach z ofertą mebli i home decor, takich jak IKEA czy VOX.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.