Wióry lecą w Ogrodzie Wola

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Podobno stolarka to typowo męskie zajęcie. Nic bardziej mylnego, o czym już w najbliższy czwartek przekonają się uczestniczki warsztatów stolarskich „Wióry Lecą”. Spotkanie odbędzie się 19 lipca w godzinach 15:00-19:00 w Ogrodzie Wo-la, urokliwym miejscu, zlokalizowanym na terenie zewnętrznym Wola Parku. Pod-czas warsztatów Panie będą miały okazję własnoręcznie stworzyć meble, które ozdobią wolski Ogród.

Będziemy heblować, przycinać, piłować aż … polecą wióry! Warsztaty ze stolarki dedykowane Paniom poprowadzą pomysłodawcy idei „Wióry Lecą” – grupa pozytywnie zakręconych osób, która dzięki prowadzonej przez siebie inicjatywie zachęca kobiety do majsterkowania i realizowania własnych pomysłów na meble, dodatki i prezenty. Okazuje się, że Panie fanta-stycznie odnajdują się przy tego rodzaju pracach, a obróbka drewna jest dla nich ogromną frajdą, o czym świadczy popularność tego typu zajęć.

Najbliższa edycja warsztatów „Wióry Lecą” odbędzie się w Ogrodzie Wola, przy ulicy Górczewskiej 124. Panie, z pomocą prowadzących, będą miały okazję nauczyć się, jak z kawał-ka drewna stworzyć coś wyjątkowego, w tym przypadku meble ogrodowe. Dzieła uczestniczek warsztatów ozdobią Ogród Wola, gdzie będą służyć wszystkim odwiedzającym to urokliwe miejsce. Warsztaty z pewnością zachęcą Panie do tego by wyzwolić kreatywność i samodzielnie wykonywać z drewna jedyne w swoim rodzaju przedmioty. Warsztaty „Wióry Le-cą” to masa kreatywnej zabawy i gwarancja mile spędzonego czasu na powietrzu wśród zieleni i w miłej atmosferze.

Więcej informacji o organizatorach warsztatów znaleźć można na stronie http://wioryleca.pl/about/

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« maj 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.