Wrotkowisko, dmuchany zamek i kolorowe fryzury

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Od 16 lipca Port Łódź zaprasza na „Lato na Patio”. Ze wszystkich przygotowanych atrakcji korzystać można bezpłatnie przez całe wakacje, aż do 2 września.

ZABAWA NA OŚMIU KÓŁKACH
200 mkw. powierzchni profesjonalnego toru, 45 par wrotek, dawka dobrego humoru i mnóstwo niesamowitej zabawy dla wszystkich! Port Łódź zaprasza do bezpłatnej wrotkarni pod chmurką, która funkcjonować będzie na Patio Centrum przez całe wakacje do 2 września. Na wrotkarzy czeka tu profesjonalny tor i wypożyczalnia sprzętu z kaskami i ochraniaczami. Na 8 kółkach, będzie można szaleć codziennie w godzinach 12:00 – 20:00
(z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Dla dopiero rozpoczynających przygodę z wrotkami Port Łódź przygotował niespodziankę – w weekendy na terenie wrotkowiska dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnej porady instruktorów, którzy pomogą w opanowaniu lub podszkoleniu techniki jazdy.

STREFA RELAKSU I ZABAWY
Na Patio Portu Łódź w otoczeniu pięknej fontanny i sceny zlokalizowana została wakacyjna strefa relaksu i zabaw dla najmłodszych. Na Klientów czekają leżaki, hamaki oraz kosze plażowe, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie odpocząć w letnim słońcu. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni wielkim dmuchanym zamkiem, który pojawił się na środku Patio. W „dmuchańcu” można skakać i bawić się do woli z rówieśnikami. Obok zamku została zlokalizowana również duża piaskownica. Dzieci mogą tu budować z piasku rozmaite konstrukcje oraz lepić babki za pomocą udostępnionych foremek i wiaderek.

KOLOROWE FRYZURY I STUDIO TATUAŻU
Na wakacyjne weekendy Port Łódź zaplanował dla najmłodszych dodatkowe tematyczne atrakcje. W najbliższą sobotę, 21 lipca, od godziny 12:00 do 20:00, na Patio pojawią się stanowiska, przy których animatorzy wykonają maluchom fantastyczne szalone fryzury, doczepią kolorowe warkoczyki, a także wykonają wybrany przez dzieci tatuaż. Będzie bardzo kolorowo!

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.