DR ELŻBIETA PAPIŃSKA - \"ALOHA! WITAJCIE NA HAWAJACH\" - UNIWERSYTET ŁÓDZKI W EMPIKU

Informacje

  • Miejsce: Empik Manufaktura Łódź
  • Data wydarzenia: 28.07.2018
  • Godzina: 16:00
  • Tagi: empik, empik łódź, empik manufaktura, empik uniwersytet łódzki, empik wykład uniwersytetu łódzkiego, projekt wiedza, uniwersytet łódzki w empiku, empik wykład dla dzieci, wykład dla dzieci w łodzi, wykład dla dzieci za darmo, dla dzieci hawaje, uniwersytet łódzki d

Cena

Udział w wykładzie jest darmowy.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Piękno wysp wulkanicznych i niebezpieczeństwa jakie stwarzają czynne wulkany można poznać na przykładzie Hawajów. To archipelag wysp położonych na Oceanie Spokojnym, który powstał dzięki plamom gorąca występującym na naszej Ziemi. O procesach wulkanicznych i o tym, jak powstają wyspy wulkaniczne będzie można dowiedzieć się podczas trzeciego już wykładu w ramach comiesięcznego cyklu „Projekt wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku”. Wygłosi go dr Elżbieta Papińska, która jest geografem i podróżnikiem, a na co dzień - pracownikiem Katedry Geografii Fizycznej Uniwersytetu Łódzkiego. Jest poza tym organizatorką wypraw i warsztatów geograficznych m.in. do Argentyny, Brazylii, Chile, Urugwaju, Chin, Tybetu, Islandii, USA (Alaska, Hawaje), RPA, Lesotho, Swazilandu, Namibii, Botswany, Zimbabwe, Kolumbii, Ekwadoru, Wysp Galapagos, Wietnamu, Laosu, Kambodży i Nowej Zelandii. Wykład (adresowany także do dzieci) będzie wirtualną podróżą po niezwykłych krajobrazach!

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.