Oglądamy ćwierćfinał Mundialu w Porcie Łódź!

Informacje

Cena

bezpłatne

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Wielkimi krokami zbliża się ćwierćfinał tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Już w najbliższy piątek (6 lipca), pierwszy mecz o wejście do półfinału rozegrają drużyny Urugwaju i Francji.

W ćwierćfinale zobaczymy także Rosję, Chorwację oraz Belgię, która zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Na wielkie święto piłki nożnej Port Łódź zaprasza do Strefy Kibica na Patio Centrum.

W Strefie Kibica, na Patio Portu Łódź mecze oglądać można na dużym telebimie (24 mkw.), jest też sztuczna trawa oraz wygodne pufy. Aby skorzystać z oferty gastronomicznej, wystarczy udać się do Strefy Restauracyjnej, do której wejść można prosto z Patio. Z myślą o kibicach, także Food Court wyposażony został w trzy telewizory, na których emitowane są na żywo wszystkie rozgrywki Mistrzostw.

Przypominamy, że na terenie Centrum, w Atrium (obok sklepu IKEA), trwa zabawa dla Klientów w piłkarskim klimacie. Każdy, kto celnie strzeli bramkę na mini boisku wygrywa szalik kibica. Aby wziąć udział w zabawie należy dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł. Gole z gwarantowanymi nagrodami strzelać można do 14 lipca (z wyjątkiem najbliższej niedzieli niehandlowej, przypadającej na 8 lipca). Z kolei w alejce przy Strefie Restauracyjnej, Port Łódź zaprasza do oglądania wystawy oficjalnych strojów Polskiej Reprezentacji.

Centrum nie zapomniało także o najmłodszych kibicach piłki nożnej. W Atrium, w godzinach 10:00 – 20:00 działa Strefa Małego Piłkarza, w której dzieci mogą zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation oraz zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. Atrakcje dla maluchów są bezpłatne.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, płatne i darmowe fsx dodatki.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.