MICHAŁ SZAFRAŃSKI - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

Informacje

  • Miejsce: Empik Manufaktura Łódź
  • Data wydarzenia: 29.06.2018
  • Godzina: 18:00
  • Tagi: empik, empik łódź, empik manufaktura, empik spotkanie, empik spotkanie autorskie, michał szafrański, michał szafrański w łodzi, jak oszczędzać pieniądze, finansowy ninja, michał szafrański empik, michał szafrański nowa książka

Cena

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Michał Szafrański dobrze zarabiał jako dyrektor w branży IT. Po poważnym wypadku zdecydował się jednak rzucić bezpieczny etat, żył na kredyt i mocno wierzył, że będzie mógł się utrzymać z pisania bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze”. Po sześciu latach ma 250 tys. czytelników miesięcznie, 7 mln zł przychodu, a po jego podręcznik finansów osobistych „Finansowy Ninja” sięgnęło już 60 tys. osób. Doskonale zna więc przepis na sukces. Czy jest to ciężka praca, dużo szczęścia, a może jeszcze coś innego? Wszystkie szczegóły zdradza w najnowszej książce pt. „Zaufanie czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga” (Grupa Wydawnicza Relacja). Książka jest manifestem dotyczącym stylu prowadzenia firmy. Autor przedstawia w niej swoje zasady i promuje etos pracy oparty na rzetelności, zaufaniu, jakości oraz systematyczności – wbrew przeciwnościom, a przede wszystkim udowadnia, że w Polsce można robić uczciwy i transparentny biznes.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.