KRYSTYNA PROŃKO - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

Informacje

  • Miejsce: Empik Manufaktura Łódź
  • Data wydarzenia: 22.06.2018
  • Godzina: 18:00
  • Tagi: empik, empik łódź, empik manufaktura, empik spotkanie, empik spotkanie autorskie, krystyna prońko, krystyna prońko w łodzi, krystyna prońko spotkanie, empik krystyna prońko, krystyna prońko koncert

Cena

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

„Jesteś lekiem na całe zło”, „Modlitwa o miłość prawdziwą”, „Deszcz w Cisnej” oraz „Pocałuj na dobranoc”… To tylko część przebojów Krystyny Prońko, które znajdują się na płycie pt. „Złota kolekcja: Subtelna gra” (Warner Music Poland), a które nuciła swojego czasu cała Polska. Artystka, która debiutowała w 1969 r., odwiedzi Łódź, by wystąpić w Klubie Wytwórnia wspólnie z Big Bandem „Fabryka Wełny” – orkiestra powstała z inicjatywy muzyków Filharmonii Łódzkiej, Teatru Wielkiego i Teatru Muzycznego w Łodzi oraz członków wielu znanych polskich zespołów jazzowych i rozrywkowych. W salonie empik w Manufakturze Krystyna Prońko - według plebiscytu pisma „Non Stop” uznana dwukrotnie (w 1975 r. i 1977 r.) za najpopularniejszą wokalistkę w Polsce - spotka się z fanami dzień przed planowanym koncertem. Podczas spotkania opowie m.in. o byciu na scenie od niemal pół wieku i o współpracy z Czesławem Niemenem, Skaldami i Czerwonymi Gitarami.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Zdjęcia

Zdjęcie

Zobacz wszystkie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.