Porada prawna podczas zakupów w Wola Parku

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Czy wiesz o tym, że zakupione towary przez Internet możesz zwrócić w ciągu 14 dni, natomiast zwrot w sklepach określa sprzedawca? Że przedmiot wadliwy podlega reklamacji z tytułu rękojmi albo gwarancji? Co to oznacza? Wszystkiego dowiesz się podczas bezpłatnych konsultacji z prawnikami, które odbędą się 19 maja w Wola Parku.

Każdy, kto przyjdzie w najbliższą sobotę w godz. 11:00-18:00 do Wola Parku, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących praw konsumentów, które odbywają się w ramach akcji „Miejski Rzecznik Konsumentów przypomina”. Podczas spotkania z ekspertami uczestnicy dowiedzą się, jak ważne są ich prawa oraz jak zapewnić sobie skuteczną ochronę i efektywnie rozstrzygać spory. Specjaliści odpowiedzą na pytania i doradzą, na co zwracać uwagę podczas reklamacji, zwrotów i korzystania z gwarancji.

Na stronie internetowej rzecznika www.konsument.um.warszawa.pl mieszkańcy stolicy mogą zapoznać się z bogatym materiałem na temat praw konsumentów w poszczególnych segmentach rynku.

Akcja odbędzie się na parterze, przed sklepem Diverse.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.