Majówka w Porcie Łódź - zabawa na całego!

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Port Łódź z myślą o nadchodzącej majówce przygotował dla Klientów zabawę, w której codziennie wygrać można ponad dwa tysiące nagród, w tym nagrody główne, przyznawane zwycięzcom każdego dnia – grill, huśtawkę ogrodową oraz parasol ogrodowy. Do wspólnej zabawy pod nazwą „Traf nagrodę na majówkę” Centrum zaprasza od 27 kwietnia do 6 maja. Mnóstwo pozytywnych emocji gwarantowane!

NACIŚNIJ GUZIK I WYGRYWAJ!
W Atrium Portu Łódź pojawi się specjalny ekran i duży czerwony przycisk, którego naciśnięcie w odpowiednim momencie gwarantuje wygraną. Jak się bawimy? Każdy, kto w dniach od 27 kwietnia do 6 maja dokona w sklepach Portu Łódź zakupów na kwotę minimum 50 zł i okaże paragon będzie mógł wziąć udział w zabawie. Na ekranie monitora będą wyświetlać się obrazki w różnych odstępach czasu, trzeba wyłapać wszystkie te, na których pojawi się grill. Obrazek z grillem sygnalizujemy naciskając czerwony guzik. Ale uwaga! Trzeba to zrobić w jak najkrótszym czasie – liczy się refleks i spostrzegawczość! Każdy gracz ma możliwość przejścia trzech etapów gry, w których – co wyższy poziom – obrazki będą wyświetlać się coraz szybciej. Gracze mają maksymalnie dwie minuty na to aby wyłapać wszystkie obrazki, na których zobaczą grill. Dlaczego grill? To jedna z nagród głównych, którą wygrać można każdego dnia podczas trwania zabawy.

GRILL, PARASOL, HUŚTAWKA I 2 TYSIĄCE NAGRÓD DODATKOWYCH!
Codziennie Port Łódź wytypuje trzy osoby, które osiągnęły najlepszy czas w zabawie i przyzna nagrody: huśtawkę ogrodową za miejsce pierwsze, grill ogrodowy za miejsce drugie oraz parasol ogrodowy za
uplasowanie się na miejscu trzecim. Szczęśliwi zwycięzcy o przyznanej nagrodzie zostaną powiadomieni poprzez sms. W trakcie majówkowej zabawy na wszystkich graczy czeka także ponad dwa tysiące nagród dodatkowych, m. in. dmuchane baseniki ogrodowe, szybkoschnące ręczniki, kubki termiczne i karty do sklepu IKEA.

Regulamin zabawy „Traf nagrodę na majówkę” znajduje się na stronie www.portlodz.pl

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« sierpień 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.