Majówka w Porcie Łódź - zabawa na całego!

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Port Łódź z myślą o nadchodzącej majówce przygotował dla Klientów zabawę, w której codziennie wygrać można ponad dwa tysiące nagród, w tym nagrody główne, przyznawane zwycięzcom każdego dnia – grill, huśtawkę ogrodową oraz parasol ogrodowy. Do wspólnej zabawy pod nazwą „Traf nagrodę na majówkę” Centrum zaprasza od 27 kwietnia do 6 maja. Mnóstwo pozytywnych emocji gwarantowane!

NACIŚNIJ GUZIK I WYGRYWAJ!
W Atrium Portu Łódź pojawi się specjalny ekran i duży czerwony przycisk, którego naciśnięcie w odpowiednim momencie gwarantuje wygraną. Jak się bawimy? Każdy, kto w dniach od 27 kwietnia do 6 maja dokona w sklepach Portu Łódź zakupów na kwotę minimum 50 zł i okaże paragon będzie mógł wziąć udział w zabawie. Na ekranie monitora będą wyświetlać się obrazki w różnych odstępach czasu, trzeba wyłapać wszystkie te, na których pojawi się grill. Obrazek z grillem sygnalizujemy naciskając czerwony guzik. Ale uwaga! Trzeba to zrobić w jak najkrótszym czasie – liczy się refleks i spostrzegawczość! Każdy gracz ma możliwość przejścia trzech etapów gry, w których – co wyższy poziom – obrazki będą wyświetlać się coraz szybciej. Gracze mają maksymalnie dwie minuty na to aby wyłapać wszystkie obrazki, na których zobaczą grill. Dlaczego grill? To jedna z nagród głównych, którą wygrać można każdego dnia podczas trwania zabawy.

GRILL, PARASOL, HUŚTAWKA I 2 TYSIĄCE NAGRÓD DODATKOWYCH!
Codziennie Port Łódź wytypuje trzy osoby, które osiągnęły najlepszy czas w zabawie i przyzna nagrody: huśtawkę ogrodową za miejsce pierwsze, grill ogrodowy za miejsce drugie oraz parasol ogrodowy za
uplasowanie się na miejscu trzecim. Szczęśliwi zwycięzcy o przyznanej nagrodzie zostaną powiadomieni poprzez sms. W trakcie majówkowej zabawy na wszystkich graczy czeka także ponad dwa tysiące nagród dodatkowych, m. in. dmuchane baseniki ogrodowe, szybkoschnące ręczniki, kubki termiczne i karty do sklepu IKEA.

Regulamin zabawy „Traf nagrodę na majówkę” znajduje się na stronie www.portlodz.pl

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« maj 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Wirtualny pilot, latam w FSX na vatsim polska.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.