Wielkanocny Jarmark w Porcie Łódź

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Święta Wielkiej Nocy tuż tuż. Najwyższy czas zaopatrzyć się w produkty potrzebne do przygotowania wielkanocnego śniadania i obiadu, a także zakupić świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszych domów wiosenny nastrój.

Port Łódź zaprasza wszystkich na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w Centrum od 22 do 30 marca. Stoiska wystawców z lokalnymi produktami oraz rękodziełem artystycznym będą zlokalizowane obok sklepu Saturn.

Podczas Jarmarku zakupimy produkty potrzebne do przygotowania świątecznych potraw, m. in. wędliny wędzone tradycyjnymi metodami, białe kiełbaski, chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, a także miody z lokalnych pasiek. Oczywiście nie zabraknie suszonych i kandyzowanych bakalii niezbędnych do wypiekania mazurków. Do przygotowania świątecznych dań przydatne będą również przyprawy, a na Jarmarku do wyboru będzie ich cała gama z różnych stron świata.

Ofertę Jarmarku uzupełnią wielkanocne dekoracje, przygotowane przez lokalnych artystów, które pomogą stworzyć wyjątkową świąteczną atmosferę w domu.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

RobieStrony, czym jest latanie w FSX na sieci vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.