beyondpr

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Wielkanoc to czas niezwykły, do którego większość z nas intensywnie się przygotowuje. Robimy wiosenne porządki, szykujemy wielkanocne dania i dekorujemy wnętrza domów. Jakie ozdoby wybrać, by stworzyć wyjątkowy nastrój w naszych mieszkaniach? W dniach 22-23 marca Wola Park odwiedzą projektanci, floryści i dekoratorzy, którzy podczas bezpłatnych warsztatów pokażą i nauczą wszystkich chętnych, jak wykonać piękne ozdoby z kwiatów oraz materiałów przeznaczonych do recyklingu. Nie zabraknie też zajęć dla dzieci, na które Wola Park zaprasza w sobotę i niedzielę (24-25 marca).

Wielkanoc to radosne święto, dlatego w tym czasie w naszych domach pojawiają się kolorowe ozdoby i kwiaty, które wprowadzają do wnętrz trochę wiosny. W okresie świątecznym świetnym pomysłem na dekoracje będą m.in. palmy wielkanocne, wianki inspirowane ludowymi ozdobami czy kompozycje florystyczne. Jak własnoręcznie wykonać takie małe arcydzieła sztuki dowiemy się podczas organizowanych w Wola Parku bezpłatnych warsztatów, które poprowadzą znani i lubiani artyści – Patka Smirnow, Marcin Gładki oraz Maria Półtorak. Nie zabraknie też oczywiście atrakcji dla najmłodszych. Na zajęcia dedykowane osobom dorosłym obowiązują zapisy, które prowadzone będą na stronie www.wolapark.pl

Palmy wielkanocne w nowoczesnym wydaniu
Kolorowe i wyjątkowe, bo plastikowe - takie będą palemki, które wykonają uczestnicy warsztatów Patki Smirnow. Projektantka, animatorka kultury i propagatorka twórczego recyclingu spróbuje zaszczepić w uczestnikach zamiłowanie do tworzenia dekoracji z odpadów. Na zajęciach użyte zostaną surowce wtórne i butelki PET. Palmy nawiązywać będą kształtem do tych tradycyjnych, ale widoczny w nich będzie współczesny eco-design. Oryginalności dodadzą im również mieszanka stylu ludowego i plastikowych materiałów. Warsztaty odbędą się w godzinach 11:00-13:00.

Wiosenne wianki
Kolejną propozycją są warsztaty robienia wianków, na które Wola Park zaprasza od godz. 13:00 do 15:00. Dekorator i florysta Marcin Gładki nauczy uczestników wyplatania wianków w nowoczesnym stylu, ale których widoczną inspiracją będą ludowe ozdoby na głowę. Do kompozycji użyte zostaną, kojarzące się z wiosną i Wielkanocą, m.in. bukszpan i kolorowe wstążki.

Bukietów czar
Piękną ozdobą wielkanocnego stołu będą żywe kwiaty. Jak ułożyć wiosenne kompozycje kwiatowe w godzinach 15:00-17:00 opowie i pokaże Maria Półtorak - florystka i dekoratorka z wieloletnim doświadczeniem. Po takich zajęciach każdy będzie w stanie sam w domu stworzyć wspaniałe bukiety z wiosennych kwiatów. Dzięki zdobytym na warsztatach umiejętnościom zamienimy nasz dom w pięknie kwitnący i kolorowy ogród, czym z pewnością miło zaskoczymy naszych gości na świątecznym obiedzie.

Atrakcje dla dzieci
W weekend (24-25 marca) w godzinach 10:00-20:00 odbędą się także warsztaty dedykowane dzieciom. Przy sklepie TK Maxx na najmłodszych będą czekać animatorzy, którzy pokażą maluchom, na czym polega sztuka decoupage i nauczą je, jak taką metodą ozdobić styropianowe jajka i zające. Wykonane przez dzieci dekoracje będą wspaniałą ozdobą wielkanocną albo upominkiem dla najbliższych.

Wszystkie warsztaty odbędą się na poziomie 1 w okolicach sklepu TK Maxx.

Uwaga!
Na zajęcia dla dorosłych obowiązują zapisy, które prowadzone będą na stronie www.wolapark.pl

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.